امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

مولدسازي دارايي ها و بهبود کيفيت سود، اولويت راهبردي بانک شهر است

قائم مقام مديرعامل بانک شهر با اشاره به دستاورد ها و موفقيت چشم گير اين بانک در نيمه نخست سال جاري، گفت: سودآوري بانک شهر با اصلاح روش ها، بهبود عملکرد و تحول در فعاليت کارکنان ممکن شده است.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر، دکتر رحيم طاهري با بيان اينکه بانک شهر از ابتداي امسال در شاخص هاي عمليات بانکي، دستاوردهاي قابل توجهي در کسب درآمد از محل تسهيلات و سپرده گذاري، درآمد کارمزدي و سرمايه گذاري ها داشته است، افزود: بهبود نقدينگي مهم ترين سياست بانک در ماه هاي آينده است.
وي گفت: امروز با طراحي و تدوين برنامه جامع و کاربردي؛ فعاليت هاي بانک شهر در راستاي کسب سهم از بازار و مديريت منابع و مصارف به درستي انجام مي گيرد.
طاهري با اشاره به افزايش رضايتمندي و اعتماد روز افزون شهروندان و مشتريان شبکه بانکي به بانک شهر، تصريح کرد: کاهش زيان انباشته، رشد درآمدهاي کارمزدي و ... نشان دهنده بهبود عملکرد، اصلاح روش ها و تحول در عملکرد کارکنان اين بانک است.
وي با بيان اينکه خوشبختانه بانک شهر توانسته رتبه دوم رشد سود در ميان بانک هاي بورسي را از آن خود کند، افزود: اين بانک رشد بيش از 200 درصدي را در ميزان سود خود تجربه کرده است.
قائم مقام مديرعامل بانک شهر با اعلام اينکه اين بانک رشد بيش از 140 درصدي در حوزه کارمزدها داشته است، ادامه داد: اين روند با وجود مشکلات موجود در فضاي کسب وکار و فشار تحريم هاي ظالمانه عليه کشورمان؛ در کارنامه عملکردي بانک شهر کم سابقه بوده است.
طاهري در پايان با اشاره به اينکه اصلاح ساختار ترازنامه، مولد سازي دارايي ها و بهبود کيفيت سود در اولويت راهبردي بانک شهر قرار دارد، تاکيد کرد: همکاران بانک در ماه هاي آينده با افزايش تلاش ها، توجه همه جانبه به اصول بانکداري حرفه اي و برنامه ريزي منسجم در راستاي موفقيت و کسب دستاوردهاي جديد قدم خواهند برداشت.

  • برچسب ها