امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تقدير از بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمايت از توليد مليدر پنجمين جشنواره ملى حاتم (حمايت از توليد ملي)، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمايت از توليد ملي معرفي و مورد تقدير قرار گرفت.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک رفاه کارگران، در آيين اختتاميه اين جشنواره که روز سه‌شنبه 28 آذرماه ماه با حضور جمعي از مديران و مسئولان دولتي، کارآفرينان، صاحبان صنايع، اساتيد دانشگاه و... در سالن همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار شد، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر و برگزيده در زمينه حمايت از توليد ملي معرفي شد و با اهداي لوح سپاس و تنديس جشنواره به دکتر اسماعيل للـه‌گاني مديرعامل اين بانک مورد تجليل قرار گرفت.گفتني است، جشنواره ملي حاتم (حمايت از توليد ملي) به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هدف ارزيابى نقش، جايگاه و توانمندي‌هاى سازمان‌هاى ملى و بنگاه‌هاى اقتصادى در افزايش توليد ناخالص داخلى برگزار و در اين قالب از مديران و واحدهاي ارزش‌آفرين کشور تجليل به‌عمل مي‌آيد. در اين جشنواره‌، راهکارها و طرح‌هاي پيشنهادي دستگاه‌هاي اجرايي و بنگاه‌هاي اقتصادي به منظور اصلاح و بهبود فرايندهاي اجرايي جمع‌آوري و طرح‌هاي برتر توسط کميته علمي جشنواره انتخاب مي‌شوند.

خاطرنشان مي‌سازد، بانک رفاه کارگران در سال‌هاي اخير اقدامات اثربخش و تعيين‌کننده‌اي در حمايت از توليد ملي داشته است که از آن جمله مي‌توان به انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (خاص) با هدف حمايت از واحدهاي توليدي و اشتغالزايي اشاره کرد.

  • برچسب ها