امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

پيام تسليت رئيس‌کل بانک مرکزي در پي درگذشت مديرعامل بانک ملت


دکتر محمدرضا فرزين، رئيس کل بانک مرکزي در پي درگذشت جناب آقاي رضا دولت‌آبادي مدير عامل بانک ملت و از مديران پرتلاش و اثرگذار شبکه بانکي کشور پيام تسليتي صادر کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملت به نقل از روابط عمومي بانک مرکزي، متن اين پيام به شرح ذيل است:
إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
خبر درگذشت برادر ارجمند جناب آقاي رضا دولت‌آبادي مدير عامل بانک ملت و از مديران خدوم و پرتلاش نظام بانکي ايران موجب تأثر و تألم گرديد.
شخصيت حرفه‌اي، اخلاق‌مدار و خدمات ارزنده اين چهره ماندگار نظام بانکداري در دوران مسئوليت‌هاي مختلف طي ?? سال تلاش آن مرحوم در شبکه بانکي و طرح‌هاي ملي و اقتصادي کشور بر کسي پوشيده نيست و قطعا خدمات بي‌شمار ايشان در مسير رشد و شکوفايي نظام بانکي ايران اسلامي به ثبت رسيده است.
بدون ترديد جايگاه اثرگذار و نقش‌آفريني بي‌بديل امروز شبکه بانکي در تامين مالي اقتصاد کشور حاصل دست رنج، تلاش و صرف عمر گران بهاي مديراني همچون مرحوم مغفور جناب آقاي دولت‌آبادي است که با پيگيري و تلاش شبانه روزي همه مديران خدوم و کارکنان زحمت‌کش شبکه بانکي کشور براي رسيدن به اهداف پيش‌بيني شده نظام اسلامي ادامه خواهد داشت.
اينجانب از طرف خود و همکاران نظام بانکي جمهوري اسلامي ايران، فقدان اين مدير پرتلاش را به خانواده داغدار آن مرحوم، خانواده بزرگ بانک ملت و همه مديران و همکاران صنعت بانکداري کشورمان تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان براي ايشان علو درجات و رحمت واسعه و براي بازماندگان و بستگان ارجمند، صبر و شکيبايي و
سلامتي مسئلت دارم.

  • برچسب ها