امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک شهر پيوندي مستحکم با خانواده ميراث فرهنگي دارد

دبير دومين جشنواره ملي چند رسانه‌اي ميراث فرهنگي با اشاره به حمايت هاي همه جانبه بانک شهر از اين دوره جشنواره، گفت: اين بانک پيوندي مستحکم با خانواده ميراث فرهنگي دارد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر، عليرضا تابش با تاکيد بر توجه ويژه بانک شهر به حوزه مسئوليت اجتماعي، عنوان کرد: دومين جشنواره ملي چند رسانه‌اي ميراث فرهنگي در شهر قزوين و با کمک ها و حمايت هاي بانک شهر برگزار خواهد شد.
وي در ادامه با اشاره به اينکه دوره اول جشنواره ملي چند رسانه‌اي ميراث فرهنگي در شهر يزد برگزار شد و دومين دوره آن در قزوين و طي روزهاي آينده برگزار خواهد شد، افزود: فراخوان اين رويداد ملي در تيرماه منتشر و تا نيمه مهرماه آثار هنرمندان در بخش‌هاي مختلف دريافت شد. همکاران ما در دبيرخانه، در پنج بخش راديو تلويزيون، سينما، هنرهاي نمايشي، کتاب و پايان‌نامه و هنرهاي رايانه‌اي پذيراي هنرمندان و اهالي فرهنگ و هنر بودند. در اين مدت حدود ? هزار اثر دريافت شد و در اين ميان، فراواني استاني را شاهد هستيم.
تابش تصريح کرد: بالاترين ميزان مشارکت در استان‌هاي تهران، قزوين، اصفهان، خراسان رضوي، گيلان و آذربايجان شرقي بوده است. البته از ميان شرکت‌کنندگان در اين فراخوان، نهادها و موسسه‌هاي فرهنگي رسانه‌اي نيز از استان‌ها حاضر بودند.
وي گفت: آيين پاياني اين جشنواره از فردا ? آذر ماه آغاز خواهد شد و تا روز ?? آذر ادامه دارد، بخش‌هاي مختلفي براي اين جشنواره در نظر گرفته شده است از جمله اينکه آثار برگزيده جشنواره در سينما بهمن اکران خواهد شد.
دبير دومين جشنواره ملي چند رسانه‌اي ميراث فرهنگي در پايان با قدرداني از حمايت هاي بانک شهر براي برگزاري هرچه بهتر اين جشنواره ،خاطرنشان ساخت: قطعا از ظرفيت هاي اين بانک براي توليد محتوا در حوزه ميراث فرهنگي استفاده خواهيم کرد.

  • برچسب ها