امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

برگزاري مراسم قرعه کشي «جشنواره يک حساب،چند رويا» در بانک ملي ايرانمراسم قرعه کشي «جشنواره يک حساب،چند رويا» ويژه مشتريان زير 18 سال بانک ملي ايران برگزار شد و ??? برنده خوش شانس اين جشنواره معرفي شدند.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران،بهرام واقفي رئيس اداره کل بانکداري تجاري در اين مراسم با تاکيد بر اهميت مشتريان کودک و نوجوان و منابع مشتريان در اين بخش،گفت:همانگونه که مديريت عالي بانک بارها بر اهميت بانکداري خرد و جذب منابع مشتريان در اين بخش تاکيد کرده اند،بايد مطابق با نيازهاي مشتريان کودک و نوجوان نيز محصولات و خدمات مناسب ارائه کنيم.

وي افزود: برگزاري موفق اين جشنواره نشان داد که با کار خوب و مبتني بر شناخت دقيق مشتريان،نتايج خوبي به دست مي آيد و اميدوارم اين جشنواره ها با برنامه و امکانات قوي تري تداوم يابد.

حسن ترکتاز رئيس اداره کل بانکداري خرد و کسب و کارهاي کوچک نيز در اين مراسم گفت: اين جشنواره بسيار خوب و مهمي بوده است که با موفقيت به اجرا در آمد.وي افزود:اين جشنواره با دو هدف آشنايي کودکان و دانش آموزان با امور بانکي و جذب آنها به عنوان مشتريان بانک ملي ايران و همچنين جوانگرايي و جذب جوانان برگزار شد.

وي با اشاره به ترکيب سني مشتريان بانک ملي ايران،بيان کرد: قشر جوان انتظار دارد تا بانک،خدمات به روزي به آنها ارائه کند؛ بر همين اساس بايد براي جذب آنها به خصوص قشر دانشجو، بر رفع به نيازهاي آنها متمرکز شويم.

گفتني است در طول اجراي اين جشنواره که از 10 تيرماه تا پايان شهريور ماه امسال برگزار شد، تعداد 749 هزار و 843 نفر از مشتريان زير 18 سال، با افتتاح يا افزايش موجودي حساب پس انداز و کوتاه مدت خود در اين جشنواره شرکت کرده اند.

با انجام قرعه کشي «جشنواره يک حساب، چند رويا» بانک ملي ايران،114 نفر برنده خوش شانس کمک هزينه خريد کنسول بازي(PS4)، دوچرخه، ساعت هوشمند، دوربين عکاسي چاپ فوري، اسکيت برد، اسپيکر بلوتوثي، ايرپاد و صدها جايزه نقدي شدند که مبالغ جايزه براي برندگان جوايز نقدي به حساب آنها واريز خواهد شد.

  • برچسب ها