امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

آمادگي بانک ملي ايران براي تکميل زنجيره ارزش و زيرساخت‌هاي مورد نياز در صنعت فولاد


به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، اين بانک به عنوان يکي از بزرگترين تامين کنندگان مالي زيست‌بوم نوآوري کشور، در سال جاري که از سوي رهبر معظم انقلاب با عنوان «مهارتورم، رشد توليد» نامگذاري شده است؛ با محور قرار دادن مشارکت، سرمايه گذاري و حمايت همه جانبه از شرکت هاي دانش بنيان، در نمايشگاه ايران متافو حاضر شد و در سياست ها و برنامه هاي خود سعي دارد تا با کمک و تسهيل امور مربوط به طرح‌هاي دانش بنيان و فناوري که مشغول تحقيق، توليد و توسعه محصول هستند، با ارائه خدمات بانکي از جمله تامين مالي، خدمات ارزي به شرکت هاي حاضر ، صدور انواع ضمانت نامه، گشايش اعتبار اسنادي ارزي و ريالي ، استفاده از ابزارهاي نوين زنجيره تامين (اوراق گام، برات الکترونيک) و ساير خدمات بانکي ، مالي و بورسي در جهت حمايت از توليد و کمک به رشد اقتصادي کشور گام بردارد.

در اين راستا، بانک ملي ايران با بهره‌گيري از قابليت‌هاي «بانکداري جامع»، «بانکداري شرکتي» و «اختصاصي‌سازي محصولات نوين بانکي» خود به ويژه ارائه خدمات تأمين مالي پروژه‌هاي توسعه‌اي از طريق ابزارهاي نوين مالي، آمادگي دارد تا با تقويت زنجيره ارزش براي حمايت از صنايع توليدي کشور و ارتقاي سطح توليد ملي و اشتغال در کنار فعالان، صنعتگران و توليدکنندگان حوزه فولاد و معدني کشور قرار بگيرد.

در اين نمايشگاه بانک ملي ايران با رويکردي ويژه‌ حضور يافته است که بي‌شک دستاوردها و تحولات مطلوب و موثري را براي صنعت فولاد کشور و شرکت هاي معدني در حوزه ايجاد فرصت هاي شغلي جديد، افزايش ظرفيت توليد، جلوگيري از خام فروشي، رونق توليد، خودکفايي، بومي سازي فرآيند توليد و .... خلق خواهد کرد.

گفتني است، بيستمين نمايشگاه بين المللي متالورژي با مشارکت بيش از 600 شرکت داخلي و خارجي از 22 کشور خارجي در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود.

اين نمايشگاه با هدف بهره‌مندي حداکثري از توان و ظرفيت شرکت‌هاي دانش‌بنيان، با محوريت فولاد، صنايع معدني، فلزات غيرآهني، مس، آلومينيوم، روي، ريخته‌گري، قالب‌سازي، ماشين‌کاري، آهنگري، نسوزها، گروه‌هاي صنعتي و عمليات حرارتي و با حضور فعالان اين حوزه از ايران، برپا شده است.

لازم به ذکر است، غرفه بانک ملي ايران در اين نمايشگاه از ساعت 8 الي 15 در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران، سالن 5 (ملل)، پذيراي فعالان اقتصادي، مديران صنايع و شرکت هاي پتروشيمي، کارآفرينان و علاقمندان خواهد بود.  • برچسب ها