امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تحقق 112 درصدي تکليف تعيين شده براي پرداخت تسهيلات ازدواج


پرداخت بيش از 183 همت تسهيلات ازدواج، فرزند و وديعه مسکن تا پايان آذر ماه/تحقق 112 درصدي تکليف تعيين شده براي پرداخت تسهيلات ازدواج
مدير اداره اعتبارات بانک مرکزي اعلام کرد:‌ از ابتداي سال تا پايان آذر ماه سال جاري جمعا 183.4 همت تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوري و تسهيلات وديعه مسکن به يک ميليون و 518 هزار و 54 نفر از متقاضيان پرداخت شده است.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک مرکزي، مهدي صحابي گفت: از ابتداي سال‌جاري تا پايان‌ آذر ماه امسال جمعاً 618 هزار متقاضي تسهيلات ازدواج مبلغ 126.1 همت تسهيلات دريافت کرده‌اند که در مقايسه با دوره مشابه سال گذشته 28 درصد رشد داشته است.

وي ميزان تحقق تکليف تعيين شده براي شبکه بانکي در زمينه پرداخت تسهيلات ازدواج تاکنون را 112 درصد اعلام کرد و افزود:‌ شبکه بانکي تاکنون بايد ??? همت تسهيلات پرداخت مي‌کرد که با تلاش شبکه بانکي و پيگيري هاي مستمر بانک مرکزي تاکنون حدود 126.1 همت تسهيلات در اين بخش به متقاضيان پرداخت شده است.

مدير اداره اعتبارات بانک مرکزي از رشد 39.5 درصدي پرداخت تسهيلات فرزند آوري از ابتداي سالجاري تا پايان آذر ماه خبرداد و افزود: ميزان پرداخت تسهيلات فرزند آوري از ابتداي سالجاري تا پايان آذر ماه امسال 34.6 همت بود که اين تسهيلات به 559 هزار متقاضي پرداخت شده است.

صحابي ميزان پرداخت تسهيلات وديعه مسکن در اين مدت را 22.7 همت اعلام کرد و افزود: از ابتداي سال تا پايان آذرماه سال جاري تعداد 386 هزار و 212 متقاضي دريافت تسهيلات وديعه مسکن اقدام به تشکيل پرونده کردند که 341 هزار و 54 نفر موفق به دريافت اين تسهيلات شده اند.

  • برچسب ها