امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

همکاري کارت آسان خريد بانک تجارت با ديجي کالا تمديد شد


پذيرندگي و تامين مالي خريد از ديجي کالا در قالب اعتبار حساب جاري در محصول آسان خريد بانک تجارت تمديد شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاء سرمايه اجتماعي بانک تجارت، بر اساس تمديد توافق بانک تجارت و ديجي کالا، دارندگان کارت آسان خريد بانک تجارت همچنان مي‌توانند به‌صورت مستقيم با مراجعه به سايت يا اپليکيشن ديجي‌کالا اعتبار خود را دريافت و خريد کالاي مدنظر خود را انجام دهند.

در جريان خريد از طريق اين روش، پس از ثبت اجناس در سبد خريد و انتخاب محل و زمان دريافت کالا، در صفحه روش پرداخت گزينه «خريد اقساطي» انتخاب شده و با ورود به صفحه پرداخت با ديجي‌پي، بخش «ديگر کارت‌هاي من» و انتخاب آسان خريد، سهم پرداخت نقدي و اعتباري براي خريدار به نمايش در مي‌آيد.

خريداران در اين مرحله، پنج درصد از کل مبلغ سبد خريد خود را به‌عنوان پيش پرداخت با يکي از کارت‌هاي شتابي پرداخت کرده و 15 ثانيه پس از آن، وارد درگاه اعتباري شرکت ايران کيش مي‌شوند تا از طريق کارت آسان خريد خود، مبلغ خريد به‌همراه 10 درصد تفاوت قيمت نقدي و اقساطي را پرداخت کنند.

علاقمندان به استفاده از آسان خريد بانک تجارت مي‌توانند به پايگاه اطلاع‌رساني بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir و يا يکي از شعب اين بانک مراجعه کنند.

  • برچسب ها