امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

نهمين مدرسه بانک سامان افتتاح شد


آيين افتتاح مدرسه 6 کلاسه بانک سامان با حضور مديران ارشد اين بانک، نماينده مردم بجنورد در مجلس شوراي اسلامي، مديرکل آموزش و پرورش استان، مسئولان محلي خراسان شمالي و اهالي روستاي بچه دره برگزار شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از سامان رسانه، بانک سامان در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي با تخصيص اعتبار از محل بودجه فعاليت‌هاي خيريه خود، اقدام به ساخت و تکميل مدرسه 6 کلاسه در روستاي بچه دره از توابع شهرستان راز و جرگلان استان خراسان شمالي کرد.
در مراسم افتتاح اين مدرسه 6 کلاسه که به نام «سامان» نام‌گذاري شده، مديران ارشد بانک سامان، نماينده مردم بجنورد در مجلس شوراي اسلامي، مديرکل آموزش و پرورش استان، مسئولان محلي خراسان شمالي و اهالي روستاي بچه دره حضور داشتند.
عليرضا معرفت مديرعامل بانک سامان در اين مراسم طي سخناني با ابراز خرسندي از افتتاح مدرسه سامان در روستاي بچه دره، به پيشتاز بودن اين بانک در پيشبرد امور عام‌المنفعه اشاره کرد و ادامه داد: بانک سامان توسعه فضاهاي آموزشي در مناطق کم برخوردار را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و بر همين اساس تاکنون 9 مدرسه در مناطق محروم کشور توسط بانک سامان احداث شده و چندين مدرسه ديگر نيز در اقصي نقاط کشور در حال احداث است.
وي سپس ادامه داد: احداث مدرسه «سامان» در روستاي مرزي بچه دره استان خراسان شمالي نيز باهدف ارج نهادن به سرمايه‌هاي ملي اين منطقه صورت گرفته و اميدوارم که در آينده شاهد موفقيت تک تک دانش‌آموزان اين منطقه باشيم.
لازم به ذکر است، اين مدرسه شش کلاس مشتمل بر 477 متر مربع ساختمان آموزشي و 1000 متر مربع محوطه، با سرمايه‌گذاري کامل بانک سامان احداث شده است.
با ساخت اين مدرسه شش کلاسه در روستاي بچه دره خراسان شمالي، بانک سامان تاکنون 9 مدرسه با بالاترين استانداردهاي ساختماني و تجهيزات، در سراسر ايران ساخته و هزاران دانش‌آموز را در سراسر کشور راهي فضاهاي آموزشي کرده است.اين در حالي است که چندين مدرسه ديگر نيز با سرمايه‌گذاري بانک سامان در اقصي نقاط کشور در دست احداث است که به زودي به دانش‌آموزان و فرهنگيان کشور اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است که بانک سامان سال‌هاست در حوزه مسئوليت اجتماعي با احداث چندين مدرسه در مناطق محروم، تجهيز بيمارستان‌ها، کمک به بيماران نيازمند، حمايت از دانش‌آموزان مستعد نيازمند و کمک در تأمين آب شرب از طريق دفتر يونسکو، اقدامات قابل‌توجهي انجام داده است.

  • برچسب ها