امروز : ششم اسفند ماه سال 1402
image بانک

پيام مديرعامل بانک کشاورزي به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

پيام مديرعامل بانک کشاورزي به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن
فرشيد فرخ نژاد مديرعامل بانک کشاورزي در پيامي ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را تبريک گفت.

به گزارش بانک امروز، درپي، متن اين پيام را مشاهده مي فرماييد.بسمه تعاليپيامبر اکرم (ص): «اي فاطمه! بر تو مژده باد؛ که در پيشگاه خداوند مقامي شايسته داري

و در آن مقام براي دوستان و شيعيانت شفاعت مي کني»

« بحارالانوار، ج 76، ص 359»

ولادت با سعادت بانوي دوعالم، دخت نبي اکرم(ص)، ام الفضائل، اهل کساء، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به همه محبان و رهروان حضرتش به ويژه زنان گرانقدر سرزمينم و بالاخص بانوان فرهيخته، توانمند، مومن و باتقواي خانواده بزرگ بانک کشاورزي، تبريک و تهنيت عرض مي کنم و اين مجال را مغتنم شمرده، توفيق تعمق در کرامات و فضائل سيره فاطمي و حرکت در طريق نوراني و پر از مهر و معرفت فاطمه زهرا (س) را از پروردگار بزرگ مسئلت دارم.

فاطمه (س) الگويي تمام عيار از پاکدامني، تقوا، فرزانگي، تعهد و عطوفت است؛ اسوه اي که در زندگي شخصي، حيات اجتماعي و منش سياسي، همواره پويا، پرتلاش، مدافع حق و فريادرس مظلومان بوده و از اينرو، راه و روش ايشان هميشه سرمشقي تمام عيار براي همگان به ويژه بانوان شايسته و بزرگوار در تمام شئون زندگي است.

امروز شاهديم که زنان توانمند، آگاه و پرتلاش کشورمان با تاسي از سيره فاطمي، در تمام عرصه هاي زندگي فردي و اجتماعي، حوزه هاي گوناگون علمي، ورزشي، هنري و ... پويا و پيشتاز هستند و علاوه بر اين که تلاش مي کنند تا در نقش فرزند، خواهر، همسر و مادر، با عطوفت و درايت خود، اميد آفرين، تحکيم کننده، آينده ساز و روشني بخش خانه و خانواده باشند، در زمينه هاي رشد شخصي و اجتماعي نيز در جايگاه مديراني توانمند،کارمنداني متعهد، کارآفريناني پرتلاش، دانشمندان، اساتيد و پژوهشگراني خردورز، ورزشکاراني سربلند، هنرمنداني خلاق؛ و در يک کلام، به عنوان عضوي ارزشمند و کليدي در جامعه، خوش مي درخشند.

بانک کشاورزي مفتخر است که از ديرباز کوشيده تا فضايي امن و پويا و فرصت هايي برابر براي رشد و بالندگي بانوان فراهم کند و با ارائه خدمات و طرح هاي ويژه براي بانوان کشورمان، حامي ايشان در کسب و ارتقاي هويت اقتصادي، ايجاد کسب و کارهاي پايدار و حل مشکلات معيشتي باشد. همچنين اميدواريم شاهد استقبال بيشتر از سوي بانوان گرامي بانک کشاورزي براي شرکت در فراخوان هاي تصدي مشاغل مديريتي باشيم.

مجددا ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) را تبريک عرض مي کنم و از ذات اقدس باريتعالي توفيق مي طلبم با تمسک به شفاعت و هدايت بانوي دو عالم، حضرت طاهره معصومه، فاطمه (س) بتوانيم دوشادوش يکديگر و بيش از پيش در مسير خدمت به مردم و سربلندي ايران اسلامي منشا خير و اثرگذار باشيم.

  • برچسب ها