امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک ملي ايران؛ حامي نمايشگاه کيش اينوکس 2023


دهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي‌سازي و نمايشگاه معرفي فرصت هاي سرمايه‌گذاري کشور (کيش اينوکس 2023) با حمايت همه جانبه بانک ملي ايران و با حضور بانک ها، شرکت هاي بيمه اي، کارگزاري ها و ديگر شرکت هاي بورسي و گروه هاي سرمايه گذاري برگزار مي‌شود.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، اين بانک که به عنوان يکي از بزرگترين تامين کنندگان مالي کشور، تمامي خدمات بازار پولي و امور بانکي را ارائه مي دهد، براين اساس تصميم گرفت تا با هدف معرفي هرچه بيشتر محصولات و خدمات بانکي و ارتقاي جايگاه در نظام مالي کشور به عنوان حامي رويداد بزرگ کيش اينوکس 2023 نقش آفريني کند.

اين بانک در کنار بانک ها، شرکت هاي بورسي و بيمه اي با حمايت همه جانبه و حضور گسترده و موثر خود در رويداد مهم کيش اينوکس 2023 ضمن تعامل سازنده با فعالان عرصه صنعت مالي؛ آخرين خدمات و محصولات جديد، ظرفيت ها، دستاوردها و توانمندي‌هاي خود را براي توسعه روابط و همکاري هاي مشترک در حوزه هاي خدمات ارزي و ريالي با بنگاه هاي اقتصادي، موسسات و گروه هاي مالي و شرکت‌هاي سرمايه گذار حاضر در نمايشگاه به نمايش خواهد گذاشت و همچنين به ارائه مشاوره، ايده و محصول خود خواهد پرداخت.

گفتني است، همزماني برگزاري دهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي‌سازي و نمايشگاه معرفي فرصت سرمايه‌گذاري کشور با سال مهار تورم و رشد توليد، ارائه آخرين دستاوردها و ابزارهاي نوين تامين مالي و آخرين ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري در کشور و برپايي نشست هاي تخصصي و همايش هاي جانبي با حضور موثر مسئولان، صاحب نظران و کارشناسان بازار پول و سرمايه، نويد بخش برگزاري رويدادي موثرتر از گذشته در مسير تحقق هر چه بيشتر محورهاي اقتصادي سال ???? است.

دهمين دوره رويداد KishINVEXبه عنوان يکي از بزرگترين و موثرترين رويدادهاي اقتصادي کشور از تاريخ 15 لغايت 18 آبان ماه سال جاري در مرکز نمايشگاه هاي بين المللي کيش و مرکز همايش هاي بين المللي کيش برگزار مي شود.

  • برچسب ها