امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

جشنواره بزرگ (1+44) ويژه پذيرندگان به پرداخت ملتشرکت به پرداخت ملت به پاس قدرداني و همراهي پذيرندگان پايانه فروشگاهي خود (جشنواره بزرگي تحت عنوان 1+44) را برگزار مي نمايد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي شرکت به پرداخت ملت (جشنواره ويژه پذيرندگان پايانه هاي فروشگاهي 1+44) از تاريخ 20 آذر ماه لغايت 3 بهمن ماه در سراسرکشور طي 44 روز برگزار مي گردد. پذيرندگان مي توانند با تبديل امتيازات خود به شانس قرعه کشي در اپليکيشن سکه از جوايز ارزنده و نفيس به قيد قرعه برخوردار گردند.

قابل ذکر است پخش مراسم و قرعه کشي به صورت آنلاين در پلتفرم آپارات به پرداخت ملت پخش و همچنين اسامي برندگان در وب سايت رسمي شرکت به پرداخت درج مي گردد.

در اين جشنواره به قيد قرعه به برندگان جوايزي نفيس از جمله کمک هزينه خريد خودروي 206 ، ربع سکه بهار آزادي ، کنسول بازي پلي استيشن 5 (PS5) ، گوشي تلفن همراه ، کمک هزينه سفر و جوايز ارزنده ديگر اهدا مي گردد.

پذيرندگان گرامي مي توانند جهت مشاهده امتيازات خود اپليکيشن سکه را از طريق مارکت هاي معتبر و لينک زير نصب فرمائيد و اطلاعات تکميلي را از طريق وب سايت رسمي شرکت مشاهده نمايند.

  • برچسب ها