امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

دهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت با موضوع «گذار به بانکداري هوشمند» برگزار مي شود

دهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت با موضوع «گذار به بانکداري هوشمند» به همت پژوهشکده پولي و بانکي بانک مرکزي و حمايت شرکت ملي انفورماتيک روزهاي ?? و ?? آبان ???? در تهران، مرکز همايش‌هاي بين‌المللي صداوسيما برگزار مي‌شود.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک مرکزي، از جمله رويدادهاي اين همايش مي توان به سخنراني‌هاي مقامات و صاحبنظران، ميزگردهاي تخصصي، ارائه مقالات علمي، کارگاه‌هاي آموزشي، معرفي نوآوري‌هاي برتر در قالب جشنواره دکتر نوربخش و نمايشگاه محصولات تخصصي در صنعت پرداخت اشاره کرد.

همچنين در دهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت، از هم‌فکري و مشارکت صاحبنظران، اساتيد و مديران مرتبط، در قالب شوراها و کميته‌هاي علمي و اجرايي بهره گرفته مي شود.

گفتني است در اين همايش ?? نشست و ميزگرد تخصصي در موضوعات مختلفي از جمله ديفاي، تنظيم گري و نظارت هوشمند، امنيت و يادگيري ماشين، اعتبار سنجي، سامانه هاي کشف تقلب و پول ديجيتال بانک مرکزي برگزار خواهد شد. همچنين در فضاي نمايشگاهي و فرصت هاي اين رويداد حدود ?? شرکت، بانک ، هلدينگ و مرکز حضور خواهند داشت.

در پايان يادآور مي شود، شرکت هاي برگزيده در زمينه نوآوري شبکه و نظام هاي پرداخت نيز در قالب جشنواره دکتر نوربخش در اين همايش معرفي خواهند شد.

  • برچسب ها