امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تحول ساختاري بانک صادرات ايران پس از افزايش سرمايه سرعت بيشتري خواهد يافت


?مديرعامل بانک صادرات ايران در ديدار با رؤساي شعب و حوزه‌ بانک در استان قزوين بر جذب منابع پايدار، رعايت بهداشت اعتباري، رفع ناترازي شعب، تلاش براي وصول مطالبات، پرهيز جدي از تبديل تعهدات به تسهيلات و اجرايي کردن تحول ساختاري بانک را مورد تاکيد قرار داد و از برنامه‌هاي اين بانک براي سرعت گرفتن اصلاحات در ساختار مالي خبر داد.

به گزارش بانک امروز، محسن سيفي در دومين سفر جامع استاني تيم مديريتي اين بانک، ضمن بازديد از برخي شرکت‌هاي توليدي، بازديد از برخي شعب و ديدار با همکار جانباز بانک، با حضور اعضاي هيئت‌مديره و هيئت‌عامل بانک در جمع رؤساي شعب و حوزه‌ها و همچنين مديران بانک در استان قزوين، ساختار مالي بانک در سنوات گذشته را تشريح و متذکر شد که براي رسيدن به جايگاه رفيع بانک بايد چابک‌سازي و بهينه‌سازي در ارکان و شعب بانک با قدرت بيشتري عملياتي شود و عقب‌ماندگي از تحول ساختاري با سرعت بيشتري جبران شود.

مديرعامل بانک صادرات ايران با تاکيد بر رعايت بهداشت اعتباري و رعايت نسبت مصارف به منابع شعب، از راه‌اندازي پلتفرم بانکداري ديجيتال در ماه‌هاي پيش رو تا پايان سال خبر داد و تاکيد کرد: با راه‌اندازي اين پلتفرم بايد شاهد خلوت‌شدن شعب بانک خواهيم بود.

او برگزاري مجمع افزايش سرمايه بانک و گذر از سختي‌هاي دريافت مجوزهاي مختلف از مراجع گوناگون را يادآور شد و از افزايش چند برابري سرمايه بانک در پي عملياتي شدن مراحل بعدي افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي‌ها در ماه‌هاي پيش رو خبر داد.

او در بخش ديگري از سخنان خود اقدامات و برنامه‌هاي بانک براي امور رفاهي کارکنان از جمله مسائل درماني و حل مشکل سهامداري بيمه سرمد را تشريح کرد.

قربان اسکندري، رئيس هيئت‌مديره بانک صادرات ايران نيز با تشکر از زحمات همکاران در اين استان گفت: بانک صادرات ايران با توجه به تجربه بيش از هفت دهه خدمات مالي و بانکي سهم برجسته‌اي در تامين مالي زيرساخت‌هاي اقتصادي کشور داشته و امروز بانک صادرات ايران در استان قزوين با همکاري کارکنان پرتلاش خود، منشاء خدمات بسياري به اقتصاد و مردم اين استان است.

مهدي اقبالي‌راد، عضو هيئت‌مديره بانک صادرات ايران نيز در اين نشست با تشريح ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي اقتصادي اين استان، گفت: استان قزوين شهرک‌هاي صنعتي مختلف و يک شهر صنعتي دارد که صنايع مختلفي را گرد هم آورده و فرصت بسيار مناسبي براي بازاريابي است و بايد از اين ظرفيت به ويژه واحدهاي ارزي در مناطق صنعتي اين استان استفاده کرد. بايد از تامين مالي شرکت‌هاي بزرگ از ظرفيت بازار سرمايه از جمله اوراق صکوک و اوراق گام نيز کمک گرفته شود.?

  • برچسب ها