امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

دکتر رسول لطفي معاون فناوري اطلاعات بانک مسکن شد


با حکم مديرعامل بانک مسکن، رسول لطفي به عنوان عضو هيات عامل و معاون مديرعامل در امور فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن منصوب شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از خبرنگار پايگاه خبري بانک مسکن – هيبنا ، دکتر سيد عباس حسيني مديرعامل بانک مسکن در جلسه معارفه، با اشاره به سوابق درخشان وي در حوزه امنيت سايبري، پردازش اطلاعات و فناوري هاي هوش مصنوعي گفت: اميدوارم با تجربيات و دانش ايشان شاهد تغييرات مثبتي در فناوري اطلاعات بانک مسکن باشيم.

وي همچنين بر لزوم توسعه بخش فناوري اطلاعات بانک مسکن به ويژه راه اندازي core banking تاکيد کرد.

گسترش بانکداري الکترونيک بر مبناي نيازها و تمايلات به روز مشتريان از ديگر تاکيدات مديرعامل بانک مسکن براي توسعه فناوري اطلاعات اين بانک در نشست امروز بود.


رسول لطفي با ابراز خوشنودي از پيوستن به مجموعه بانک مسکن و قدرداني از مديرعامل و اعضاي هيات مديره بانک مسکن براي انتصاب وي در اين سمت گفت: تمامي توان و تجربه خود را براي ارتقاي فناوري اطلاعات بانک مسکن و تعالي اين بانک مطابق با دانش و تکنولوژي روز بانکداري به کار خواهد بست.

عضو هيات عامل بانک مسکن از خدمات و تلاش‌هاي عليرضا اصغريان در اين سمت تشکر کرد و خواستار همراهي و همکاري تمامي همکاران حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن براي پيشبرد اهداف عاليه اين بانک شد.

در اين نشست همچنين اعضاي هيات مديره بانک مسکن و روسا و معاونان ادارات حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن حضور داشتند.

رسول لطفي، از متخصصين حوزه امنيت سايبري و فناوري‌هاي هوش مصنوعي در کشور است که پيش از اين، رياست مرکز عمليات‌هاي سايبري پليس فتا را عهده‌دار بود.

  • برچسب ها