امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

برگزاري وبينار آموزشي شناخت توانايي ها با رويکرد توسعه فردي

توسن آکادمي وبينار آموزشي شناخت توانايي¬ها را برگزار مي‌کندوبينار آموزشي «شناخت توانايي ها» با رويکرد رشد و توسعه فردي توسط توسن آکادمي برگزار ميشود.
دوره آموزشي سه روزه شناخت توانايي‌ها با تدريس امير مهراني، مديرعامل شرکت توسعه و تحول سازماني همرو، از روز سه‌شنبه 21 آذرماه 1402 به صورت آنلاين برگزار مي‌شود.
اين رويداد آموزشي شامل موضوعات خودشناسي و طراحي مسير آينده است و در اين دوره به اهميت شناخت قابليت‌ها، استعدادها و توانايي¬هاي فردي براي برنامه ريزي و طراحي مسير رشد و توسعه فردي در آينده پرداخته مي‌شود.
از آنجا که نحوه مواجه افراد با چالش‌ها و دشواري‌ها در فرايند رشد فردي يا انتخاب مسير شغلي، يکي از تصميم¬هاي تاثيرگذار افراد در مسير توسعه محسوب مي‌شود، توسن آکادمي با برگزاري دوره‌هاي آموزشي و وبينارهاي تخصصي فراگيران را در طراحي مسير آينده و توسعه فردي ياري مي‌رساند.
گفتني است، وبينار آموزشي «شناخت توانايي¬ها» شامل سه جلسه 2 ساعته است که در روزهاي 21 و 28 آذر و 5 دي ماه از ساعت 17 الي 19 از طريق پلتفرم ايسمينار برگزار مي‌شود.
علاقه‌مندان براي شرکت در اين وبينار مي‌توانند با استفاده از کد Resane از تخفيف 40 درصدي براي شرکت در اين دوره اقدام کنند و ثبت‌نام خود را از طريق اين لينک
(https://eseminar.tv/wb127966 ) تکميل کنند.

  • برچسب ها