امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک پارسيان با محصولات جديد در پنجمين نمايشگاه ايران ريتيل شو


بانک پارسيان با حضور در پنجمين نمايشگاه بين‌المللي مراکز خريد، مجتمع‌هاي تجاري، رويکردهاي نوين صنعت خرده‌فروشي و صنايع وابسته (IRAN Retail Show 2023 )، آخرين دستاوردها و محصولات فناورانه و کارآمد خود را به نمايش مي‌گذارد.

به گزارش بانک امروز، اين بانک با برپايي غرفه و به اتفاق شرکت‌هاي مختلف گروه، در سالن 35 محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران، همراه با کادري متشکل از مديران و کارشناسان متخصص در حوزه‌هاي اعتباري، بانکداري شرکتي و شعب ، در طول دوره برگزاري پنجمين نمايشگاه بين‌المللي ايران ريتيل شو 2023، حضوري فعال خواهد داشت وآماده ميزباني از فعالان صنعت خرده‌فروشي است.
بانک پارسيان که اولين حضور خود در اين نمايشگاه را تجربه مي‌کند، به‌عنوان يکي از دغدغه مندان توسعه و رونق صنعت خرده‌فروشي، با هدف توسعه روابط و همکاري‌هاي مشترک و تعامل سازنده با فعالان، صاحبان و مديران مراکز خريد و شرکت‌هاي صنعت خرده‌فروشي کشور، با ايجاد بستر و ارائه ابزارهاي مالي و بانکي جديد به معرفي آخرين خدمات و محصولات جديد، ظرفيت‌ها، دستاوردها و توانمندي‌هاي خود خواهد پرداخت.
بانک پارسيان همواره تلاش مي‌کند با برنامه‌ريزي‌هاي صحيح و با بهره‌گيري از محصولات و ابزارهاي نوين مالي و بانکي طرح‌هاي روبنايي و زيربنايي کشور را توسعه دهد تا افزون بر رشد توليد و ايجاد فرصت‌هاي شغلي جديد، زمينه توسعه کشور را بيش‌ازپيش فراهم کند.
پنجمين نمايشگاه بين‌المللي مراکز خريد، مجتمع‌هاي تجاري، رويکردهاي نوين صنعت خرده‌فروشي و صنايع وابسته به‌عنوان بزرگ‌ترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در حوزه صنعت خرده‌فروشي، در روزهاي 2 الي 5 دي‌ماه 1402 و با حضور صاحبان برندهاي خرده‌فروشي، مراکز تجاري و توليدکنندگان داخلي و خارجي فعال در صنعت، برگزار مي‌شود.

  • برچسب ها