امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تاکيد معاون امور شعب بانک ملي ايران بر مشتري مداري در ماه هاي پاياني سال


عضو هيات مديره و معاون امور شعب بانک ملي ايران در همايش بررسي عملکرد ادارات امور شعب منطقه يک اين بانک، بر ارتقاي مشتري مداري و ارايه خدمات مطلوب به مشتريان در ماه هاي پاياني سال تاکيد کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، حسن مونسان در اين همايش که با حضور علي اشرف يوسفي مدير امور شعب منطقه يک کشور و روسا، معاونين و کارشناسان ادارات پانزده گانه تابعه منطقه يک به ميزباني اداره امور شعب استان اصفهان برگزار شد، بر حرکت در جهت بهبود ترازنامه بانک، دستيابي به هدف استراتژيک دوساله، برقراري ارتباط و تعامل موثر با مشتريان و رسيدگي به امور بازاريابي، جذب حداکثري منابع و بهبود وضعيت نقدينگي در سه ماه پاياني سال تاکيد کرد.

وي مهمترين دارايي و سرمايه بانک را نيروي انساني آن دانست و با اشاره به جذب نيروهاي جديد نسبت به بهبود وضعيت تناسب نيروي کار در سطح شعب ابراز اميدواري کرد.

مونسان بيان کرد: تمامي ارکان و حتي شرکت‌هاي تابعه بانک در حوزه فناوري براي کسب دستاوردهاي جديد در ارائه گسترده تر خدمات الکترونيک در تلاش هستند.

همچنين علي اشرف يوسفي قياسي مدير امور شعب منطقه يک بانک نيز بر لزوم همفکري، همکاري و همگرايي همه همکاران در مسير جذب نقدينگي در سه ماهه پاياني سال اشاره کرد و افزود: با برنامه ريزي و ايجاد سازوکاري مناسب در شناسايي و جذب مشتريان موثر هر منطقه و استان، زمينه دستيابي به اهداف بانک ايجاد خواهد شد و اين مهم در دستور کار ادارات امور شعب تابعه قرار دارد .

در پايان اين همايش، از سه اداره امور شعب استان هاي قزوين، اصفهان و زنجان به خاطر عملکرد مطلوب در طرح هاي عيار ملي و مهرباني ملي توسط عضو هيات مديره بانک قدرداني شد .

ايجاد اقتصادي پايدار و صنعتي شکوفا با حمايت بانک ملي ايران

مونسان در ادامه سفر خود به اصفهان در نشستي صميمي با جمعي از فعالان اقتصادي، صنعتگران، کارآفرينان و مشتريان اصفهاني با اشاره به برخي از اقدامات بانک ملي ايران در راستاي حمايت از توليد، کارآفريني و عمل به مسئوليت هاي اجتماعي به عنوان بازوي اصلي اقتصاد کشور، گفت: يکي از الزامات جهت حمايت همه جانبه بانک ملي ايران از فعالان اقتصادي، تجهيز منابع بانک است تا بتوان در مسير ايجاد اقتصادي پايدار و صنعتي شکوفا قدم برداشت .

در ادامه، مشتريان مدعو با معرفي و ارايه گزارشي از تراز مالي خود به بيان درخواست ها و پيشنهاداتشان در خصوص ايجاد تعاملات بيشتر با بانک پرداختند.

مونسان در نشست با روساي حوزه، روساي شعب ممتاز و بانکداران استان اصفهان که حسن کاظمي عضو هيات عامل و معاون سرمايه انساني ، سيد جعفر ميرزاده موسوي رييس اداره کل سرمايه انساني و کمال حاجتي رييس اداره کل رفاه و درمان بانک نيز حضور داشتند، با تاکيد بر اهميت نيروي انساني و صف در پيشبرد اهداف بانک و اهميت مشتري مداري و جلب رضايت مشتريان، بر لزوم هماهنگي واحدهاي صف و ستاد ادارات امور شعب براي استفاده بهينه و حداکثري از منابع و امکانات موجود تاکيد کرد.

حسن کاظمي عضو هيات عامل و معاون منابع انساني بانک هم با تاکيد بر اينکه مهم ترين سرمايه بانک ملي ايران، نيروي انساني آن است و مديران ارشد اهتمام ويژه اي به حل مشکلات معيشتي و شغلي کارکنان دارند، بيان کرد: مسائل و دغدغه هاي طرح شده از سوي همکاران به طور دقيق مورد بررسي و پيگيري قرار مي گيرد و با توجه به شرايط و اقتضائات قانوني، نسبت به رفع آنها اقدام خواهد شد.

  • برچسب ها