امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

سومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت برگزار شد


سومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت با معرفي برندگان 10 جايزه يک ميلياردي و ده‌ها جايزه دويست‌وپنجاه ميليوني ديگر برگزار شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاء سرمايه اجتماعي بانک تجارت، سومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي با شعار «جادوي کارتت رو فعال کن»، عصر دوشنبه ششم آذرماه در محل کارخانه نوآوري با حضور نمايندگان حراست، بازرسي و اداره امنيت اطلاعات اين بانک برگزار شد و از ميان هشت ميليون و 383 هزار و 286 شرکت کننده واجد شرايط با بيش از 13 ميليارد کوپن شانس، برنده‌هاي خوش شانس اين دوره معرفي شدند.

همراهان جشنواره بزرگ کارت جادويي بانک تجارت براي اطلاع از اسامي برندگان، آخرين اخبار و زمان قرعه‌کشي‌هاي بعدي مي‌توانند به آدرس https://ctejarat.com/magiccard مراجعه کنند.

***

متقاضيان حضور در اين جشنواره بزرگ در جريان باشند که شرط حضور در قرعه‌کشي، استفاده از کارت بانک تجارت در خريد‌هاي روزانه، پرداخت قبوض، خريد شارژ اينترنت و... است؛ دانستن اين نکته حائز اهميت است که به ازاي هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتري در هر روز يک امتياز به وي تعلق مي‌گيرد؛ به عبارت ديگر هر اندازه ميزان پس‌انداز مشتري در حساب‌ بيشتر باشد، شانس بيشتري در قرعه‌کشي خواهد داشت.

امتيازات کسب شده مشتريان در هر دوره نيز از طريق صفحه مخصوص جشنواره کارت جادويي در باشگاه مشتريان بانک تجارت به نشاني https://club.tejaratbank.ir قابل مشاهده است.

براي افرادي که مشتري بانک نيستند هم راه‌حل ساده‌اي در نظر گرفته شده است. اين افراد مي‌توانند با نصب اپليکيشن باجت تجارت از بازار يا https://mybajet.ir به راحتي و بدون نياز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده، کارت خود را درب منزل يا محل کار تحويل بگيرند و در جشنواره کارت جادويي بانک تجارت شرکت داشته باشند.

  • برچسب ها