امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

برگزاري اولين دوره توجيهي بدو خدمت کارکنان بانک ملي ايران


اولين دوره توجيهي بدو خدمت کارکنان جديد الاستخدام سال 1402 بانک ملي ايران برگزار شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، پس از اعلام نتايج پذيرفته شدگان آزمون استخدام اين بانک ، اولين دوره توجيهي بدو خدمت با حضور حدود 350 نفر از همکاران جديد در مراکز آموزش تهران و سراسرکشور در حال برگزاري است.

در مراسم افتتاح اين دوره محمود شايان عضو هيات مديره ، حسن کاظمي عضو هيات عامل و معاون منابع انساني و برخي از مديران بانک حضور داشتند.

محمود شايان در اين مراسم ضمن اشاره به برخي از تجربيات خدمتي خود، شعار "حق با مشتري است" و «اعتماد مي ماند» را به عنوان مهمترين شعار و خط مشي سازمان مطرح کرد.

کاظمي معاون منابع انساني بانک نيز ضمن تبريک و خوش آمد گويي به پذيرفته شدگان در رقابت فشرده ورود به بانک ملي ايران به اهميت جايگاه همکاران واحد صف اشاره کرد و نقش آنها را در دستيابي به اهداف سازمان موثر خواند.

در پايان مراسم سوهانيان رئيس اداره کل آموزش نيز طي سخناني از بانک ملي ايران به عنوان يک سازمان اقتصادي و بازوي توانمند دولت در پيشبرد و آباداني کشور ياد کرد و فلسفه ايجاد بانک ملي ايران را خدمت به مردم بر شمرد و خدمت به آحاد مردم و مشتريان را از وظايف ضروري تمامي کارکنان اين بانک عنوان کرد.

گفتني است دوره توجيهي بدو خدمت به مدت سه هفته در دو بخش علمي و عملي برگزار خواهد شد و در سرفصل هاي آموزشي مختلف نياز هاي دانشي و شغلي به همکاران جديد آموزش داده مي شود.

اين دوره همزمان در استان هاي آذربايجان شرقي ، آذربايجان غربي، خراسان رضوي، اصفهان، مازندران، کرمان و يزد در سراسر کشور در حال برگزاري است و تا پايان آذر ماه از تمامي پذيرفته شدگان براي شرکت در دوره در اين مراکز و ساير استان هاي معين دعوت به عمل خواهد آمد.

  • برچسب ها