امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

برگزاري دومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادوييدومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت با معرفي برندگان 10 جايزه يک ميليارد ريالي و ده‌ها جايزه دويست‌وپنجاه ميليوني ديگر برگزار شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاء سرمايه اجتماعي بانک تجارت، دومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت عصر دوشنبه بيست‌ودوم آبان‌ماه در محل کارخانه نوآوري با حضور نمايندگان حراست، بازرسي و اداره امنيت اطلاعات اين بانک برگزار شد و از ميان هفت ميليون و 822 هزار و 457 شرکت کننده واجد شرايط با بيش از 13 ميليارد کوپن شانس، برنده‌هاي خوش شانس دوره دوم شناخته شدند.

مشتريان مي‌توانند براي اطلاع از اسامي برندگان، آخرين اخبار و زمان قرعه‌کشي هاي جشنواره به آدرس: https://ctejarat.com/magiccard مراجعه کنند.

دوره‌هاي بعدي قرعه‌کشي اين جشنواره هم هر دوهفته يکبار تا چهاردهم اسفندماه سال جاري به تفکيک استاني برگزار مي‌شود.


***

شرط حضور در قرعه‌کشي، استفاده از کارت بانک تجارت در خريد‌هاي روزانه، پرداخت قبوض، خريد شارژ اينترنت و... است و به ازاي هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتري در هر روز 1 امتياز به وي تعلق مي‌گيرد؛ به عبارت ديگر هر اندازه ميزان پس‌انداز مشتري در حساب‌ بيشتر باشد، شانس بيشتري در قرعه‌کشي خواهد داشت.

امتيازات کسب شده مشتريان در هر دوره نيز از طريق صفحه مخصوص جشنواره کارت جادويي در باشگاه مشتريان بانک تجارت به نشاني https://club.tejaratbank.ir قابل مشاهده است.

براي آن دسته از افرادي که مشتري بانک نيستند هم راه‌حل ساده‌اي در نظر گرفته شده است. اين افراد مي‌توانند با نصب اپليکيشن باجت تجارت از بازار يا https://mybajet.ir به راحتي و بدون نياز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده و کارت خود را درب منزل يا محل کار تحويل بگيرند و در جشنواره کارت جادويي بانک تجارت شرکت داشته باشند.

  • برچسب ها