امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

يکي از رسالت هاي مهم امروز در جبهه اقتصادي، حفظ آرمان هاي شهداست


عضو هيات مديره بانک ملي ايران: يکي از رسالت هاي مهم امروز در جبهه اقتصادي، حفظ آرمان هاي شهداست
عضو هيات مديره بانک ملي ايران در جلسه هم انديشي و همگرايي رؤساي شعب ممتاز و حوزه هاي تابعه اداره امور شعب استان کرمان گفت: يکي از رسالت هاي مهم امروز براي همه در جبهه اقتصادي، حفظ آرمان و انديشه هاي بلند شهدا در عرصه عمل است.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، حسن مونسان در اين نشست که حسن کاظمي عضو هيئت عامل و معاون منابع انساني، احمد ملکي راد مدير امورشعب منطقه دو کشور، مسئولان اداره امور شعب و همچنين رؤساي شعب ممتاز، حوزه ها و رؤساي گروه هاي راهبري برگزار شد، ضمن گراميداشت ايام شهادت سيد الشهداي مقاومت حاج قاسم سليماني و همچنين پاسداشت ياد و خاطره شهداي حادثه تروريستي کرمان افزود: امروز نبرد اقتصادي سخت ترين نبردي است که به ما تحميل شده است، بنابراين کوچک ترين قصور، تسامح و غفلت در اين نبرد که متاثرين آن ملت شريف ايران هستند، گناهي نابخشودني است.

وي با اشاره به سخن رهبر انقلاب که فرمودند : «ما دشمن را همچون ساير عرصه ها ، در عرصه اقتصادي نيز عقب خواهيم زد»، تاکيد کرد: تحقق اين سخن گهربار در گرو باور و اعتقاد عميق ما نسبت به توانمندي هاي کشور و خودمان است.

مونسان تصريح کرد: بايد باورکنيم که ميز خدمت هر يک از ما يک سنگر اقتصادي است و همانگونه که در دوران دفاع مقدس گاهي يک سنگر باعث نجات يک لشکر مي شد، عملکرد قوي ما در سنگرهاي کوچک اقتصادي نيز مي تواند باعث پيروزي قاطع کشور ما در جنگ اقتصادي تحميلي باشد.

وي بهترين الگوي جهاني را خدمت صادقانه و مبتني بر اعتقاد و يقين سردار شهيد حاج قاسم سليماني عنوان کرد و گفت: ايشان به ما نشان داد امکانات و برخورداري ها باعث موفقيت نخواهند بود بلکه رمز موفقيت در اعتقاد، ايمان و باور قلبي و عملي راسخ نسبت به خدمت صادقانه به مردم و نظام اسلامي است که فتح و ظفر در تمامي عرصه ها را رقم مي زند.

حسن کاظمي عضو هيات عامل و معاون منابع انساني بانک نيز با تسليت و تبريک شهادت همکار بسيجي رضا اکبر زاده در حادثه تروريستي کرمان، حوزه منابع انساني را با توجه به ابعاد وجودي انسان يکي از مهمترين حوزه هاي مديريتي توصيف کرد و افزود: شناسايي سازمان يافته ظرفيت ها و استعداد هاي سرمايه هاي انساني در قالب يک مدل تعالي سازماني همواره دغدغه اصلي بانک بوده و تلاش بر آن است که با تهيه شناسنامه و بانک اطلاعاتي جامع از مهارت ها، تخصص ها و عملکرد کارکنان در طول خدمت، اين مدل تدوين و از آن در بحث جانشين پروري و توسعه عدالت در انتصابات به نحو بهينه استفاده شود.

وي همچنين بيان کرد: اينکه عليرغم بعضي دغدغه هاي معيشتي، همکاران ما در بسياري از عرصه ها عملکردي جهادي را محور خدمت قرار مي دهند، نشان از سطح بالاي تعلق سازماني آنها دارد و به همين جهت است که رفع مشکلات معيشتي و توسعه امکانات رفاهي بصورت زير بنايي از اولويت هاي مديريت عامل بانک بوده و هست.

همچنين احمد ملکي راد مدير اداره امور شعب منطقه دو کشور نيز با تسليت به خانواده هاي مصيبت ديده از حادثه تروريستي کرمان و آروزي صبر براي تمامي بازماندگان، با ذکر محدوديت فرصت باقي مانده تا پايان سال جاري براي بهبود و ارتقاي عملکرد بانک گفت: مديريت زمان و تعيين اولويت هاي مناسب براي اجراي کارها در يک بازه زماني مشخص از مهارت هاي اصلي مديران است و انتظار مي رود در اين فرصت کوتاه برنامه اي دقيق و مبتني بر اولويت ها تدوين و با تشکيل تيم هاي تخصصي، تحقق اهداف به طور موثر پيگيري شود .

وي با بر شمردن ظرفيت هاي بزرگ صنعتي و معدني استان و گردش چشمگير منابع مالي آنها در شبکه بانکي استان تصريح کرد: وجود اين ظرفيت ها در کنار منابع انساني توانمند، جايگاه استان کرمان را از حيث تاثير گذاري در منطقه و کل کشور متمايز مي کند و اميدواريم که با هم افزايي بيشتر و التزام به حرکت تيمي در چهارچوب برنامه اهداف تعيين شده محقق شوند.

پس از اين جلسه مديران ارشد بانک با حضور در شعب مهرگان، خيابان امام جمعه، آزادي و سه راه فيروزه کرمان با همکاران ديدار و گفتگو کرده و از نزديک در جريان مسايل و دغدغه هاي آنها قرار گرفتند.

  • برچسب ها