امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

تقدير از بانک سپه به دليل کسب رتبه برتر در همايش نکوداشت پدافند غيرعامل


دکتر احسان خاندوزي وزير امور اقتصادي و دارايي با اهداي لوح سپاس به دکتر حسيني قائم مقام مديرعامل بانک سپه، از فعاليت هاي صورت گرفته اين بانک در حوزه پدافند غيرعامل تقدير کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، دکتر احسان خاندوزي وزير امور اقتصادي و دارايي در همايش نکوداشت هفته پدافند غيرعامل که به مناسبت هفته پدافند غيرعامل در سازمان بورس برگزار شد، با اهداي لوح سپاس به دکتر سيد مهدي حسيني قائم مقام مديرعامل بانک سپه از فعاليت هاي صورت گرفته اين بانک در حوزه پدافند غيرعامل و مديريت بحران قدرداني کرد.
در متن اين لوح سپاس آمده است:
شکوفايي و اعتلاي ميهن عزيزمان مرهون سعي کساني است که با بهره گيري از شاخص انديشه، علم، تجربه، خلاقيت و تعهد، راهکارهاي تبييني را جهت ترويج و ارتقاي فرهنگ پدافند غير عامل در پرتو توجهات حضرت ولي عصر(عج الله تعالي فرجه الشريف) و رهنمودهاي حکيمانه رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي امام خامنه اي(مد ظله العالي) در آن دستگاه ارائه نموده و براي استفاده از ظرفيت هاي موجود زمينه غلبه بر مشکلات و موانع را فراهم مي سازند.
بدين وسيله کسب رتبه برتر توسط آن کميته در همايش نکوداشت هفته پدافند غير عامل سال 1402 وزارت امور اقتصادي و دارايي را که نشان از شايستگي و کارآمدي مديراني لايق دارد، تبريک عرض نموده و سعادت و بهروزي شما را از درگاه ايزد منان مسئلت مي نمايم.

  • برچسب ها