امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

خزانه شمش طلاي بانک سپه در بورس کالاي ايران افتتاح شدمراسم افتتاح و بهره برداري از خزانه شمش طلاي بانک سپه در بورس کالاي ايران با حضور دکتر آيت اله ابراهيمي مديرعامل بانک سپه و دکتر سيدجواد جهرمي مديرعامل بورس کالاي ايران برگزار شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، دکتر ابراهيمي مدير عامل بانک سپه در اين مراسم، با تقدير و تشکر از اقدامات موثر و طرح هاي علمي اين شرکت در حوزه بازار سرمايه، گفت: ابزارهاي طراحي شده بر پايه طلا در شرکت بورس کالاي ايران به دليل پايين بودن ريسک معاملات، مي تواند کمک قابل توجهي به متعادل سازي قيمت ها در بازار نمايد.

مديرعامل بانک سپه عمليات اجرايي معاملات گواهي سپرده طلا را دستاورد بزرگي عنوان کرد و اظهار داشت: معاملات و سرمايه گذاري در بازار طلا به دليل اطمينان از حفظ ارزش پول و قدرت خريد همواره مورد توجه مردم و سرمايه گذاران بوده است؛ لذا اين دستاورد مي تواند از جنبه رواني نيز در کنترل تورم و ثبات اقتصادي کشور کمک شاياني نمايد.

دکتر ابراهيمي در پايان ابراز اميدواري کرد تا با افزايش تعاملات و گسترش همکاري ها ميان بانک سپه و شرکت بورس کالاي ايران، گام هاي بزرگ و موثري در مسير رشد و شکوفايي اقتصاد کشور برداشته شود.

در ادامه، دکتر سيدجواد جهرمي مديرعامل شرکت بورس کالاي ايران نيز با تقدير از تلاش ها و سرعت عمل بانک سپه در فراهم سازي خزانه شمش طلا، ضمن ارائه گزارشي از اقدامات و معاملات صورت گرفته در اين حوزه، گفت: معاملات گواهي سپرده شمش طلا با استقبال بالايي از سوي مردم مواجه شده که اين موضوع ضرورت افزايش ظرفيت خزانه هاي بانکي را نشان مي دهد.

دکتر جهرمي سرمايه گذاري در بازار طلا با حداقل سرمايه، اطمينان از اصالت و عيار طلاي خريداري شده، اخذ کد بازار مالي بورس کالا در 24 ساعت، امکان تحويل شمش طلا از خزانه بانک، امکان معامله برخط، پايان دغدغه نگهداري و سرقت طلا، شفافيت قيمت و معافيت مالياتي را از جمله مزاياي معاملات گواهي سپرده شمش طلا در بورس کالا عنوان کرد.

در ادامه، مديران عامل بانک سپه و شرکت بورس کالا با حضور در محل خزانه شمش طلاي بانک سپه، اين خزانه را به صورت رسمي افتتاح کردند.

آيين افتتاح و بهره برداري از خزانه شمش طلاي بانک سپه چهاردهم آذرماه با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره و مديران ارشد بانک سپه و شرکت بورس کالاي ايران برگزار شد.

  • برچسب ها