امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

عزم جدي بانک ملي ايران در راستاي تحقق طرح نهضت ملي مسکن

يکي از وعده هاي دولت سيزدهم ساخت 4 ميليون مسکن در طول مدت 4 سال است و بانک ملي ايران در اين راستا با تلاش هاي گسترده و عزم جدي به منظور خانه‌دار شدن مردم و تحقق اهداف دولت در بخش مسکن با تامين مالي براي ساخت پروژه هاي طرح نهضت ملي مسکن در سراسر کشور و پرداخت تسهيلات کمک وديعه مسکن به تمامي رسالت و تعهدات خود تاکنون عمل کرده است.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، با تشکيل ستاد جهش توليد مسکن در بانک تحقق اهداف دولت در بخش مسکن تسريع و تسهيل يافت. از اينرو آمار و ارقام در بخش مسکن بانک ملي ايران نشان مي‌دهد اين بانک در گذشته با انعقاد قرار داد براي ساخت 42 هزار و 964 واحد مسکوني مبلغي به ارزش 71 هزار ميليارد ريال تسهيلات پرداخت کرده است.

افزون براين، به تازگي و در هفته هاي اخيردر اين بانک براي تامين مالي ساخت 58 هزار و 380 واحد طرح نهضت ملي مسکن جديد در قالب 8 پروژه با ادارات کل راه و شهرسازي، بنياد مسکن انقلاب اسلامي، شرکت عمران شهرهاي جديد، قرارگاه امام حسن مجتبي(ع) و استانداران در استان هاي تهران، قم، فارس، خراسان رضوي، البرز، کرمانشاه، کردستان و يزد، قرارداد منعقد شده است.

از سويي ديگر اين بانک از ابتداي طرح پرداخت تسهيلات کمک وديعه مسکن به 51 هزار و 734 متقاضي بالغ بر 30 هزار و 592 ميليارد ريال تسهيلات اعطا کرده است.

به گفته مسئولان دولت سيزدهم، بانک ملي ايران به دليل عملکرد سازنده و موثر در پرداخت تسهيلات طرح نهضت ملي مسکن و اعطاي تسهيلات کمک وديعه مسکن، شايسته تقدير است.

گفتني است، در روزهاي اخير و به تازگي نيز مديران ارشد بانک ملي ايران تاکيد کردند: در صورت تقويت و پشتيباني منابع مالي، اين بانک مي‌تواند در پيشبرد اين طرح عظيم بسيار تاثيرگذارتر و قدرتمندتر از قبل عمل کند.

  • برچسب ها