امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

عزم جدي براي شناسايي و رفع نيازهاي بانکي صنايع نفت، گاز و پتروشيمي داريم
مديرعامل بانک شهر از عزم جدي اين بانک براي شناسايي و رفع نيازهاي بانکي صنايع نفت، گاز و پتروشيمي خبر داد و گفت: اين صنايع يکي از اصلي ترين مزيت هاي سرزميني ايران اسلامي است که در تعامل با شبکه بانکي مي تواند دستاوردهاي بسيار ارزشمندي براي کشور داشته باشد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر، دکتر سيدمحمدمهدي احمدي در ديدار با حميدرضا دهقان، مديرعامل شرکت پالايش نفت شيراز با بيان اينکه بانک شهر امروز توانسته سهم قابل توجهي از تعهدات سيستم بانکي کشور را از آن خود کند، اظهارداشت: با همت کارکنان بانک شهر، مزيت هاي اين بانک در صدور انواع ضمانتنامه هاي ارزي و ريالي و گشايش اعتبارات اسنادي براي فعالان اقتصادي به ويژه در صنعت نفت، گاز و پتروشيمي به خوبي معرفي شده است.
دکتر احمدي خلق محصولات جديد و توسعه خدمات با هدف برطرف کردن نيازهاي صنايع نفت، گاز و پتروشيمي از سوي بانک شهر را فصلي نوين در تعامل ميان شبکه بانکي و صنايع بزرگ توصيف کرد و گفت: در سال جاري نيز به دنبال طراحي بسته هاي محصولات و خدمات ويژه براي اين صنايع هستيم و در پروژه هاي توسعه اي نيز از همراهي و کمک به آنها کوتاهي نخواهيم کرد.
مديرعامل بانک شهر با تاکيد براينکه ظرفيت هاي فراواني براي توسعه صنايع پالايشي و پتروشيمي ايران وجود دارد، تصريح کرد: اين صنايع پيشرو، افزون بر تلاش براي جذب سرمايه گذاري هاي خارجي بايد از ظرفيت هاي موجود در نظام بانکي کشور نيز بهره مند شود.
احمدي با بيان اينکه تجربه خدمت‌رساني به فعالان صنعت نفت، گاز و پتروشيمي، بانک شهر را به بانکي متخصص در اين حوزه تبديل کرده است، اظهارداشت: افزايش تعاملات ميان اين بانک و شرکت هاي فعال در اين حوزه مي تواند زمينه بهره مندي کارکنان آنان از خدمات بانک مانند تسهيلات قرض الحسنه و همچنين املاک مازاد را با شرايط مناسب فراهم آورد.
گفتني است در پايان اين ديدار دهقان، مديرعامل شرکت پالايش نفت شيراز نيز با بيان اينکه بانک شهر به عنوان بانکي جوان، خوشنام، محبوب و چابک در شبکه بانکي کشور معرفي مي شود، اظهار داشت: توسعه تعاملات و افزايش مناسبات با اين بانک را به صورت جدي در دستور کار داشته و از ظرفيت هاي آن در راستاي تحقق اهداف خود بهره مند خواهيم شد.

  • برچسب ها