امروز : ششم اسفند ماه سال 1402
image بانک

رونمايي از کيف پول ايرانسل با عامليت بانک ملت

با حضور مديران عامل بانک ملت و شرکت ايرانسل از کيف پول الکترونيک شرکت ايرانسل با عامليت بانک ملت رونمايي شد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملت، رضا دولت آبادي در مراسم رونمايي از محصول مشترک دو مجموعه بزرگ بانک ملت و شرکت ايرانسل ابراز اميدواري کرد، اين همکاري مشترک، نقطه عطفي در روابط خوب دو مجموعه باشد.
مدير عامل بانک ملت گفت: بانک ملت به عنوان بزرگترين بانک بورسي و بزرگترين بانک کشور از لحاظ منابع و مصارف با 41 ميليون مشتري، جامعه هدف بزرگي را راهبري مي کند.
به گفته دولت آبادي، رونمايي از کيف پول الکترونيک، ظرفيت هاي زيادي را براي مشتريان شرکت ايرانسل ايجاد خواهد کرد.
وي با اشاره به روابط استراتژيک شرکت ايرانسل و بانک ملت گفت: کاربران ايرانسل با استفاده از اين کيف پول از قابليت هاي مختلف اين محصول از جمله افزايش اعتبار، خريد کالا و خدمات از پذيرندگان و شرکاي تجاري ايرانسل، انتقال کيف به کيف و ده ها خدمت ديگر بهره مند خواهند شد.
بيژن عباسي مدير عامل شرکت ايرانسل نيز با ابراز خرسندي از همکاري مشترک شرکت ايرانسل و بانک ملت اظهار داشت: بانک ملت، بانک بزرگي است که به عنوان بانک پيشرو در خدمات نوين الکترونيک شناخته مي شود و همکاري با اين بانک باعث افتخار مجموعه بزرگ شرکت ايرانسل است.
وي افزود: کيف پول الکترونيک مشترک بانک ملت و شرکت ايرانسل، اولين کيف پول الکترونيکي است که الزامات بانک مرکزي را تحقق بخشيده است.
مدير عامل ايرانسل گفت: اين همکاري، فرصت خوبي براي همکاري دو مجموعه در زمينه سرويس هاي ديجيتال و خدمات آتي است.
وي ابراز اميدواري کرد اين سرويس نقطه آغاز و فضايي براي ساير کسب و کارها فراهم کند تا از اين خدمات در سطح جامعه بيشتر استفاده شود.
شايان ذکر است اين کيف پول الکترونيک امکان دريافت خدمات متعددي چون خريد محصولات، افزايش اعتبار، افتتاح حساب واسط نزد بانک ملت، برگشت نقدي، مانده گيري، انتقال کيف به کيف، قابليت ارائه گزارش هاي به روز، قابليت خروج مستقيم پول به حساب بانکي کاربر، امکان تراکنش انتقال وجه بين کاربران و خريد کالا با استفاده از QR و... و دهها خدمات ديگر را فراهم مي کند.

  • برچسب ها