امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

نمايشگاه اينوکس2023؛ فرصتي براي توسعه همکاري هاي مشترک بانک ملي ايران با فعالان عرصه صنعت مالي


بانک ملي ايران در نمايشگاه اينوکس با ارائه ابزارهاي مالي جديد تمامي خدمات بانکي و مشاوره هاي مالي در امور ريالي و ارزي را به متقاضيان ارائه داد، بر اين اساس فعالان عرصه صنعت مالي و مديران و صاحبان صنايع بنگاه هاي اقتصادي کشور به منظور شرکت در نشست هاي مشترک در خصوص چگونگي تعامل و راه‌هاي گسترش همکاري‌هاي دو جانبه در غرفه بانک ملي ايران حاضر شدند.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، در اين نشست هاي مشترک زمينه‌هاي ارتقاي سطح همکاري هاي دو جانبه در خصوص خدمات ارزي و ريالي بررسي شد.

اين نمايشگاه که به عنوان يکي از مهمترين اجتماعات فعالان اقتصادي کشور محسوب مي شود، محلي براي فعالان اقتصادي و مديران بنگاه هاي اقتصادي کشور در راستاي افزايش و انتقال دانش مالي و عرضه تازه ترين تحولات، خدمات، محصولات و دستاوردهاي بازار پول، بازار بيمه و بازار سرمايه و در مجموع نمايش تازه ترين تحولات صنعت مالي نظير بنگاه هاي اقتصادي، موسسات و گروه هاي مالي و شرکت‌هاي سرمايه گذار است که در کنار هم زمينه هاي توسعه و تکميل زنجيره ارزش، همکاري براي تامين مالي پروژه ها و افزايش دانش و بينش سرمايه گذاري فعالان اقتصادي را محقق مي کند.

بانک ملي ايران با حضور در اين نمايشگاه بين المللي درکنار 250 شرکت داخلي و خارجي، آمادگي خود را در جهت ارائه خدمات مالي و حمايت همه جانبه از توسعه و پيشرفت اقتصادي کشور با ارتقاي سطح همکاري ها اعلام کرد.

بانک ملي ايران که با فعالان حوزه بازار پول، بازار بيمه و بازار سرمايه تعاملي گسترده دارد و پيش از اين نيز در زمينه تامين مالي اين بخش اقدامات گسترده اي انجام داده است، اين بار نيز حضور فعال در اين نمايشگاه را مغتنم برشمرد و به ارائه مشاوره، ايده و محصول خود پرداخت و خدمات و پيشنهادهاي تازه اي با رويکردي ويژه‌ براي متقاضيان خدمات ارائه داد .

از اين رو در غرفه بانک ملي ايران شرکت هاي داده ورزي سداد، پرداخت الکترونيک سداد، مرکز فينوداد، صرافي، کارگزاري و گروه سرمايه گذاري مدار حضور داشتند و خدمات و توانايي هاي اين بخش ها معرفي شد، همچنين در اين نمايشگاه خدمات بانک در بخش بانکداري جامع، خدمات ارزي و ديجيتال به نمايش در آمد.

همسو با اين اقدام، معرفي و ارائه خدمات ارزي و ريالي در حوزه تسهيلات و حساب هاي بانکي و خدمات اعتباري، بخشي ديگر از فعاليت هاي بانک ملي ايران در اين نمايشگاه بود.

براين اساس غرفه بانک ملي ايران در دهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي‌سازي و پانزدهمين نمايشگاه معرفي فرصت هاي سرمايه‌گذاري کشور در کيش با استقبال پرشور علاقمندان، شرکت کنندگان، مديران شرکت ها، بنگاه هاي اقتصادي، موسسات، گروه هاي مالي از جمله اتاق بازرگاني ايران، شرکت هواپيمايي ايران اير تور، سازمان منطقه آزاد چابهار و بندر انزلي، گروه سرمايه گذاري کيميا، سازمان بورس و اوراق بهادار، توسعه سنگ آهن مرکزي، گوهر ترابر سيرجان و ... مواجه شد.

از سويي ديگر تعدادي از دانشجويان گروه اقتصاد، اساتيد و اعضاي هيات علمي دانشگاه هاي سراسر کشور، خبرنگاران و نمايندگان رسانه ها و اقشار مختلف مردم در غرفه بانک ملي ايران حضور يافتند و از نزديک از خدمات و محصولات بانک ملي ايران آگاه شدند.

  • برچسب ها