امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

ارتباط فردا و فينووا حامي رويداد کاريار ديجيتال

رويداد کاريار ديجيتال با حمايت ارتباط فردا و فينووا برگزار مي‌شود

اين رويداد روز يکشنبه 19 آذرماه سال جاري با هدف رونمايي و معرفي پلتفرم کاريار ديجيتال و همچنين قدرداني از حاميان و مجريان اين سامانه با حمايت هلدينگ ارتباط فردا و فينووا (از شرکت‌هاي زيرمجموعه هلدينگ ارتباط فردا) برگزار مي‌شود.

کاريار يک استارتاپ اجتماعي و غيرانتفاعي با هدف ارائه آموزش‌هاي فناوري معطوف به اشتغال در حوزه برنامه‌نويسي، براي افراد ساکن مناطق کم برخوردار است. يکي از تفاوت‌هاي اصلي موسسه کاريار با رويکرد خيريه‌اي در اين است که از ابتداي فعاليت خود را به عنوان کسب و کار اجتماعي تعريف کرده است.

اين رويکرد باعث شده در کنار مهم شمردن اثربخشي اجتماعي؛ به روش‌هايي براي ارزيابي اثربخشي و توسعه زيرساخت با هدف گسترش فعاليت‌ها بيانديشد. در همين راستا کاريار با حمايت موسسه گروه توسعه و ابتکار نويد، اقدام به طراحي و پياده سازي کاريار ديجيتال کرده است.
با توجه به اينکه بخش بزرگي از فعاليت‌هاي کاريار توسط داوطلبان از گوشه و کنار ايران و جهان با تخصص‌ها، مهارت‌‌ها و موقعيت‌هاي اجتماعي و حرفه‌اي مختلف انجام مي شود، اين سامانه ارتباط داوطلبان با يکديگر و خدمت‌رساني به جامعه هدف کاريار را مؤثرتر و آسان‌تر کرده است.

يکي از اهداف برگزاري اين رويداد معرفي و رونمايي از کاريار ديجيتال در حضور داوطلباني است که از زمان تأسيس کاريار تا کنون بالغ بر 6000 نفر در نقش‌هاي مختلف مانند اعضاي هيأت مديره، مشاوران امور فرآيندها و ساختارها، منتورها، مربي حل تمرين، مددکار اجتماعي، مدرس و غيره براي رشد و توانمندسازي مهارت آموزان تلاش کرده‌اند.
در حال حاضر کاريار ديجيتال توسط کاريار آماده بهره برداري است و اين رويداد فرصتي است که چهار هدف اصلي زير را پوشش مي دهد:

1- معرفي نگاه نوآورانه در شيوه مديريت و ارائه خدمت در سازمان هاي مردم نهاد ايراني
2- قدرداني از حامي و مجريان سامانه مديريت پروفايل
3- معرفي محصول سامانه مديريت پروفايل به ساير موسسات و فعالان اجتماعي
4- ارائه گزارش اثربخشي و فراهم آوردن امکان ديدار حضوري و صميمانه اعضاي کاريار

گفتني است فينووا از شرکت هاي هلدينگ ارتباط فردا يکي از بازيگران اصلي اکوسيستم کارآفريني ايران است که فعاليت خود را در سال 1393 آغاز نموده، اين مرکز با حمايت از استارتاپ‌ها بستري را ايجاد نمود تا کارآفرينان از فرصت هم‌افزايي، يادگيري و شبکه‌سازي بهره‌مند شوند و با حضور در اين فضا شانس بيشتري براي رشد و جذب سرمايه مورد نياز خود به‌دست آورند.

  • برچسب ها