امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بليط رايگان بازي هاي پرسپوليس، پيراهن و جوايز ويژه ديگر فقط با پرسپوليس کارت بانک شهردارندگان کارت هواداري پرسپوليس از اين پس به صورت هفتگي، در قرعه‌کشي دريافت رايگان بليت بازي‌هاي پرسپوليس و هداياي پرسپوليسي شرکت داده خواهند شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر، هواداراني که کارت هواداري پرسپوليس را دريافت کرده‌اند يا براي دريافت آن اقدام مي‌کنند از اين پس در قرعه‌کشي هفتگي شرکت داده خواهند شد. برندگان در اين قرعه‌کشي‌ها، هدايايي چون بليت بازي‌هاي خانگي، پيراهن و ديگر يادبودها را از باشگاه پرسپوليس دريافت خواهند کرد.
دارندگان کارت هواداري پرسپوليس همچنين بدون قرعه‌کشي از مزاياي درنظر گرفته شده بهره‌مند خواهند شد.استفاده از تخفيف ويژه براي خريد بليت بازي‌هاي خانگي پرسپوليس که به زودي اجرايي خواهد شد از مزاياي در نظر گرفته شده براي دارندگان اين کارت است.
استفاده از خدمات شرکت ديجي‌شهر براي خريد اقساطي انواع کالاها و خدمات تا سقف ??? ميليون تومان، تخفيف‌هاي ويژه و متنوع براي استفاده از خدمات بيمه‌اي، بازگشت يک درصد از مبلغ خريد به عنوان تخفيف و در قالب اعتبار خريد مجدد در کيف پول درون برنامه‌اي هواداراني که حايز امتيازهاي لازم شده باشند، اعطاي تسهيلات از محل ميانگين سپرده‌هاي هواداري، ارايه لوح تقدير، البسه ورزشي تيم، توپ امضا شده و امکان حضور در محل تمرينات به هواداران وفادار برتر از ديگر مزاياي در نظر گرفته شده در اين طرح است.
گفتني است؛ در حال حاضر بانک شهر، مجري انحصاري کارت هواداري پرسپوليس در قالب کارت‌هاي بانکي هواداري است.

  • برچسب ها