امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

بانک صادرات ايران با همکاري دانشگاه صنعتي امير کبير «آکادمي بانکداري هوشمند» تأسيس مي‌کند


? همزمان با امضاي تفاهم‌نامه بانک صادرات ايران با دانشگاه صنعتي اميرکبير، معاونت فناوري اطلاعات و اداره کل هوشمندسازي و نوآوري اين بانک نيز با پارک علم و فناوري اين دانشگاه تفاهم‌نامه تأسيس آکادمي بانکداري هوشمند امضا کرد.
به گزارش بانک امروز به نقل از روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، در اين تفاهم‌نامه که به امضاي هادي اميني فرد رئيس اداره کل هوشمندسازي و نوآوري و همچنين سيد فرهنگ فصيحي رئيس پارک علم و فناوري دانشگاه صنعتي اميرکبير رسيد، تأسيس آکادمي بانکداري هوشمند با 12 هدف مشخص مورد توافق قرار گرفت.

برقراري ارتباط بين صنعت و دانشگاه، ارتقاي سطح علمي کارکنان شبکه بانکي، دانشجويان و ساير علاقه‌مندان در حوزه بانکداري هوشمند از جمله علم‌داده و هوش‌مصنوعي از طريق برگزاري دوره‌هاي آموزشي، کارگاه‌هاي تخصصي و رويدادهاي مرتبط و همچنين طراحي شيوه‌هاي نوين آموزش متناسب با نيازهاي بانک، از جمله اين موارد است.

ارائه دوره‌هاي تخصصي کاربردي بين‌المللي با همکاري مراکز علمي معتبر خارج از کشور، ايجاد و توسعه دوره‌هاي بين رشته‌اي کاربردي، مشارکت در اجراي پروژه‌هاي تحقيقاتي، کاربردي و فناورانه، اجراي طرح‌هاي بانکداري هوشمند با استفاده از پشتوانه‌هاي علمي و تحقيقاتي دانشگاه از جمله شرکت‌هاي دانش‌بنيان، استارت‌آپ‌ها، دانشجويان نخبه، کارورزي و حمايت از پايان‌نامه‌ها از ديگر اهداف تأسيس اين آکادمي عنوان شده است.

ايجاد مرکز نوآوري و مهارت‌افزايي، حمايت از توسعه کسب و کارهاي نوپا و دانش‌بنيان، ايجاد شبکه مربيان و اساتيد و شناسايي افراد مستعد و توانمند براي جذب در بانک يا شرکت‌هاي زيرمجموعه هلدينگ فناوري و نوآوري بانک، از جمله اهداف مورد توافق در اين تفاهم‌نامه عنوان شده است.

  • برچسب ها