امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

قطار جشنواره کارت جادويي بانک تجارت به ايستگاه ششم رسيد


ششمين مرحله قرعه‌کشي جشنواره کارت جادويي بانک تجارت برگزار و طي آن 10 جايزه يک ميليارد ريالي و ده‌ها جايزه 250 ميليون ريالي ديگر به شرکت کنندگان در اين جشنواره تعلق گرفت.
به گزارش بانک امروز به نقل از مديريت روابط‌عمومي و ارتقاي سرمايه اجتماعي بانک تجارت، قرعه‌کشي مرحله ششم جشنواره کارت جادويي که با شعار «جادوي کارتت رو فعال کن» در حال برگزاري است، عصر دوشنبه هجدهم ديماه با حضور نمايندگان حراست، بازرسي و اداره امنيت اطلاعات اين بانک برگزار شد و برنده‌هاي خوش شانس اين دوره از بين پنج ميليون و 427 هزار و 525 شرکت کننده واجد شرايط با بيش از 14 ميليارد و 574 ميليون کوپن شانس، انتخاب شدند.

همراهان جشنواره بزرگ کارت جادويي بانک تجارت براي اطلاع از اسامي برندگان، آخرين اخبار و زمان قرعه‌کشي‌هاي بعدي مي‌توانند به آدرس https://ctejarat.com/magiccard مراجعه کنند.

***

شرط حضور متقاضيان در قرعه‌کشي، استفاده از کارت بانک تجارت در خريد‌هاي روزانه، پرداخت قبوض، خريد شارژ اينترنت و... است و به ازاي هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتري در هر روز يک امتياز به وي تعلق خواهد گرفت؛ به عبارت ديگر هر اندازه ميزان پس‌انداز مشتري در حساب‌ بيشتر باشد، شانس بيشتري در قرعه‌کشي خواهد داشت.

در اين جشنواره هر تراکنش واريزي، معادل 6 برابر تراکنش برداشت که 10 امتياز دارد، امتياز خواهد داشت. حداقل ميانگين حساب مشتري براي حضور در قرعه‌کشي هر دوره بايد بيش از 500 هزار تومان باشد و مشترياني هم که به‌جاي کارت از همراه‌بانک خود استفاده کنند 15 امتياز دريافت خواهند کرد.

بانک تجارت براي افرادي که مشتري اين بانک نيستند نيز راه‌حل ساده‌اي در نظر گرفته است. اين افراد مي‌توانند با نصب اپليکيشن باجت تجارت از بازار يا https://mybajet.ir به راحتي و بدون نياز به حضور در شعبه، حساب خود را در بانک تجارت افتتاح کرده، کارت خود را درب منزل يا محل کار تحويل بگيرند و در جشنواره کارت جادويي بانک تجارت شرکت داشته باشند.

  • برچسب ها