امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

امضاي 5 تفاهم‌نامه همکاري از سوي بانک رفاه کارگران در نمايشگاه کيش اينوکس 2023تفاهم‌نامه‌هاي همکاري بانک رفاه کارگران با شرکت هاي صنايع پتروشيمي مسجدسليمان، فولاد اکسين خوزستان و لوله‌سازي اهواز (از جمله شرکت‌هاي تابعه صندوق بازنشستگي کشوري)، شرکت بيمه ميهن و صندوق پژوهش و فناوري غيردولتي صنعت نفت، امضا شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک رفاه کارگران، اين تفاهم‌نامه‌ها طي مراسم‌هايي که به همين منظور در دهمين نمايشگاه بورس، بانک، بيمه، خصوصي‌سازي و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور (کيش اينوکس 2023) برگزار شد، به امضاي دکتر اسماعيل للـه‌گاني مديرعامل بانک رفاه کارگران و مديران عالي آن‌ها رسيد.

دکتر للـه‌گاني طي سخناني در حاشيه امضاي اين تفاهم‌نامه‌ها، هدف از اين مهم را حمايت از اين شرکت‌ها و صندوق به منظور پيشبرد برنامه‌هاي توسعه‌اي عنوان کرد و گفت: بانک رفاه کارگران با در اختيار داشتن بسته‌اي جامع از خدمات تسهيلاتي، اعتباري، حمايتي، ارزي، سرمايه‌گذاري، فناوري اطلاعات، بيمه‌اي و... آمادگي دارد همکاري‌هاي متقابل خود با آنها را گسترش دهد.

وي به افزايش سرمايه بانک رفاه کارگران به مبلغ 620 هزار ميليارد ريال اشاره کرد و گفت: بر اين اساس شاخص "کفايت سرمايه" بانک رفاه به صورت قابل توجهي افزايش يافت و ضمن قرار گرفتن در رتبه اول در شبکه بانکي کشور، بستر براي حمايت‌هاي اين بانک از توليد ملي و اشتغالزايي نيز بيش از پيش فراهم شد.

مديرعامل بانک رفاه کارگران به سودآوري اين بانک اشاره کرد و گفت: اين بانک در حال حاضر دومين بانک سودآور کشور محسوب مي‌شود و جاي خرسندي است که ضمن امانت‌داري مناسب از منابع و سپرده‌هاي مشتريان به ويژه بازنشستگان و مستمري‌بگيران تحت پوشش سازمان تامين اجتماعي، توانسته‌ايم با قرار گرفتن در اين جايگاه، موجب اعتباربخشي مضاعف به اين منابع از محل سودآوري شويم.

شايان ذکر است، دکتر للـه‌گاني در ادامه از نمايشگاه کيش اينوکس 2023 بازديد و در گفت‌وگو با مديران برخي از غرفه‌هاي حاضر در اين نمايشگاه از آمادگي بانک رفاه کارگران به منظور ايجاد و توسعه همکاري‌هاي متقابل خبر داد.

  • برچسب ها