امروز : دوم اسفند ماه سال 1402
image بانک

پيام تبريک مديرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت زينب (س) و روز پرستاردکتر اسماعيل للـه‌گاني، مديرعامل بانک رفاه کارگران در پيامي فرا رسيدن ميلاد فرخنده حضرت زينب (س) و روز پرستار را تبريک گفت.


به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک رفاه کارگران، متن پيام به اين شرح است:

فرا رسيدن سالروز ولادت با سعادت عقيله بني‌هاشم حضرت زينب کبري(س) و روز پرستار را خدمت هم‌وطنان ارجمند و پيروان راستين بزرگ‌بانوي نهضت کربلا، به ويژه پرستاران گران‌قدر ايران اسلامي تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم.

زينب کبري(س) پيام‌آور نهضتي بود که پيام آزادگي و انسانيت را در گوش تاريخ فرياد زد و شريکي اثربخش براي برادر بزرگوار خود حضرت امام حسين(ع) در نهضت عاشورا بود؛ چرا که به واقع اگر زينب نبود کربلا در کربلا مي‌ماند.

ولادت بزرگ بانوي واقعه کربلا مصادف با روز پرستار است. در فرايند توسعه هر کشوري، عناصر و شاخص هاي مختلفي نقش دارند. بي شک شاخص بهداشت و درمان و آموزش شهروندان در اين حوزه، مهم و حياتي است. سنگ بناي هر پيشرفتي بر اساس وجود نيروي انساني سالم و توانمندي است که با نيروي فکر و انديشه، توان جسمي خود و اميد به زندگي بهتر و با کيفيت‌تر در راه تحقق اهداف حرکت مي‌کند. در اين مسير، فعالان حوزه سلامت از جمله پرستاران و تلاش‌هاي آن‌ها، تسهيل¬گر اين فرايند است. پرستاراني که با وجود همه مشکلات و مرارت‌هايي که در مسير شغلي و کاري خود دارند، صادقانه و دلسوزانه رسالت خود، يعني تامين سلامت افراد جامعه را به خوبي انجام مي‌دهند.

پرستاران نماد فداکاري و ازخودگذشتگي‌اند که در کنار ساير فعالان حوزه بهداشت و درمان در تمامي ايام به ويژه در شرايط بحراني به عنوان حافظان سلامت، مراقبت از اعضاي جامعه را به عهده دارند.

در روز مبارک و فرخنده پرستار، از تمامي تلاش‌ها، گذشت و فداکاري اين قشر ساعي و صبور قدرداني مي‌کنيم و ضمن تبريک و شادباش اين روز، براي اين عزيزان سلامتي، شادکامي و موفقيت روزافزون در کار و زندگي آرزومنديم.

اسماعيل للـه‌گاني

  • برچسب ها