امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

افتتاح ساختمان جديد شعبه ميربيزينس بانک در شهر کازان واقع در جمهوري تاتارستان روسيه


ساختمان جديد شعبه ميربيزينس بانک در شهر کازان تاتارستان توسط دکتر نجارزاده افتتاح شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، در اين مراسم شاگياخمتوو معاون نخست وزير و وزير اقتصاد جمهوري تاتارستان، مينولينا رئيس آژانس توسعه سرمايه گذاري جمهوري تاتارستان به همراه برخي از اعضا هيات مديره و هيات عامل بانک ملي و تعدادي از مقامات اقتصادي و مذهبي جمهوري تاتارستان حضور داشتند. وزير اقتصاد جمهوري تاتارستان ضمن اظهار تبريک گفت:اين اقدام را مي توان براي همکاري هاي بيشتر بين بخش هاي خصوصي و صنايع بين دو کشور به فال نيک گرفت.

وي افزود:با هدف گسترش فعاليت و براي همکاري هاي پيش رو از تجار ايراني دعوت مي کنيم تا در حوزه بانکداري اسلامي با ما همکاري داشته باشند.

وزير اقتصاد تاتارستان ادامه داد:مي توان از ابزارهاي مالي و اسلامي در دوره تحريم هاي ايران و روسيه استفاده کرد.

وي تاکيد کرد:ما از تجربيات جمهوري اسلامي ايران در راه هاي خروج از بحران ها استفاده کرده ايم و اميدواريم در قالب گروه هاي مشترک بتوانيم استفاده از تجربيات يکديگر را ادامه دهيم.

دکتر ابوالفضل نجارزاده در اين مراسم گفت: بانک ملي ايران با سابقه فعاليت حدود يک قرن و 53 ميليون مشتري و 3 هزار شعبه مستقر در ايران خدمات مالي و بانکي ارائه مي دهد.

وي افزود: گسترده ترين شبکه بانکي در خارج از ايران توسط بانک ملي ايران اداره مي شود.اين بانک صد در صد دولتي و بازوي اجرايي دولت محسوب مي شود.

مدير عامل بانک ملي ايران ادامه داد:يکي از مجموعه هاي بانک ملي ايران مير بيزنس است. فعاليت هاي اين مجموعه در حال گسترش است و توانسته مجوزهاي لازم را از مقامات محلي اخذ کند و خدمات بانکداري اسلامي را در قالب مضاربه و مرابحه ارائه دهد.
دکتر نجارزاده بيان کرد: با تاسيس و تغيير چهره اين شعبه در کازان تاتارستان از اين پس زمينه لازم براي معاملات دو کشور بر اساس روبل و ريال بيش از پيش فراهم خواهد شد و ميربيزنس براي عملياتي سازي اين اقدام آمادگي کامل دارد.

گفتني است در اين مراسم محمد حزار مدير عامل ميربيزنس بانک با حضور در اين جلسه ضمن خوشامدگويي به ارائه گزارشي از عملکرد اين بانک پرداخت.

  • برچسب ها