امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

دريافت ارز مسافرتي در کوتاه ترين زمان با «بله»


براي خريد ارز مسافرتي مي توان از طريق اپليکيشن «بله» در کوتاه ترين زمان ممکن اقدام و ارز خود را به راحتي در فرودگاه دريافت کنيد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، براي خريد ارز مسافرتي در بله، بايد وارد زبان? «خدمات» شده و گزينه «ارز مسافرتي» را انتخاب کنيد.

سپس مشخصات فردي‌ اعم از نام، نام خانوادگي، نام پدر، شمار? شناسنامه، کد ملي، کدپستي، شمار? گذرنامه و تاريخ تولد را وارد و تعهدنامه را تأييد کنيد.

تاريخ پرواز، نام فرودگاه و کشور مقصد را انتخاب و نوع و مقدار ارز درخواستي را مشخص کنيد. با انجام پرداخت مي توان با شناس? فروش در تاريخ مشخص‌شده به باج? بانک ملي يا دستگاه دريافت ارز در فرودگاه مراجعه و ارز را دريافت کنيد.

خريد ارز مسافرتي فقط در صورتي ممکن است که شماره تلفن حساب کاربري بله و صاحب حساب متعلق به يک کد ملي باشد. همچنين با هر شماره همراه بله فقط يک بار امکان خريد ارز وجود دارد.

لازم به ذکر است، اگر مسافر ارز را دريافت نکرده باشد مي تواند حداکثر ?? روز بعد از تاريخ سفر به يکي از شعبه‌هاي ارزي بانک مراجعه و براي ابطال فروش ارز و استرداد وجه ريالي خود اقدام کند.

براي خريد ارز مسافرتي سن خريدار بايد بيش از ?? سال باشد و هر مسافر فقط يک بار در سال امکان خريد ارز مسافرتي تا سقف ??? دلار را دارد.

فاصله زماني بين درخواست خريد ارز مسافرتي و تاريخ پرواز حداکثر ? روز و زمان فروش ارز مسافرتي ??ساعته ا‌ست.

  • برچسب ها