امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

امکان ارائه بسياري از خدمات شعبه‌اي، در پلتفرم‌هاي بانکداري ديجيتال بانک سينا مهيا شده است


مديرعامل بانک سينا از ارائه بسياري از خدماتي که تا پيش از اين در شعب ارائه مي‌شده، بر بستر پلتفرم‌هاي بانکداري ديجيتال اين بانک خبر داد.
به گزارش بانک امروز به نقل ازروابط‌عمومي بانک سينا،غلامرضا فتحعلي در حاشيه نهمين نمايشگاه تراکنش ايران گفت: بانک سينا در سال‌جاري توانسته با تلاش همکاران، سه پلتفرم راه‌اندازي کند و بسياري از خدماتي که در پيشخوان ارائه مي‌‌شود را در حال حاضر مي‌تواند در اين پلفترم‌ها ارائه دهد.

وي ادامه داد: بانک سينا بسترهاي لازم را براي حرکت در مسير بانکداري ديجيتال فراهم کرده و اين موضوع در استراتژي‌ها و برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده، مدنظر قرار گرفته و با بهره‌برداري از پلتفرم‌ها از جمله پلتفرم سيبانک توانسته براي تداوم و افزايش رضايتمندي مشتريان و ارائه خدمات متنوع بانکي، گام بردارد.

مديرعامل بانک سينا با اشاره به کاهش قيمت تمام‌شده پول در بانکداري ديجيتال گفت: در اين نوع بانکداري هزينه‌هاي شعب، کارمندان، تجهيزات شعبه، به‌روزرساني اين تجهيزات و تمامي هزينه‌هاي مربوط به بانکداري با شعبه کاهش مي‌يابد‌.

فتحعلي در تشريح مزاياي بانکداري ديجيتال افزود: بانکداري ديجيتال باعث کاهش قيمت تمام‌شده پول و بهبود کيفيت و سهولت ارائه خدمات بانکي مي‌شود که از مزاياي بلندمدت آن رضايتمندي مشتريان است. بانکداري ديجيتال به بانک‌ها امکان افزايش سرعت، ارتقاي کيفيت داده و ايجاد مزيت‌هاي رقابتي مي‌دهد.

وي با اشاره به اينکه در بانکداري ديجيتال مشتري خود تمامي امور بانکي را انجام مي‌دهد، گفت: تحول ديجيتال در بانکداري به معناي تغيير روش‌ها و ابزارهاي سنتي مورد استفاده در فرايندهاي بانکداري و استفاده از روش‌ها و ابزارهاي نوين و ديجيتال در تسريع، تسهيل و بهبود فرايندهاي بانکداري است و سطح بهره‌وري را در بانک‌ها ارتقاء مي‌دهد.

وي افزود: قيمت تمام‌شده پول در صنعت بانکداري کشور بالاست. با ورود بانک‌ها به حوزه بانکداري ديجيتال، با کاهش هزينه‌ها مواجهه خواهيم شد.

مديرعامل بانک سينا در خصوص نهمين نمايشگاه تراکنش ايران گفت: اين نمايشگاه، يک نمايشگاه تخصصي خوب است. بانک سينا با ارائه و معرفي محصولات خود، به منظور آشنايي هرچه بيشتر مخاطبان با محصولات در اين نمايشگاه حضور دارد.

گفتني است نهمين نمايشگاه تراکنش ايران به عنوان يکي از رويدادهاي اثرگذار در حوزه صنايع مالي، بانکي و پرداخت کشور از تاريخ ?? لغايت ?? دي‌ماه سال جاري در مرکز آفرينش‌هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در حال برگزاري است.

  • برچسب ها