امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

دريافت وام در کوتاه ترين زمان ممکن در بانک کارگشايي


در بانک کارگشايي با ضمانت طلا و در حداقل زمان وام يا تسهيلات دريافت کنيد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک ملي ايران، کافي است متقاضيان طلاي خودشان را به عنوان وثيقه نزد بانک بگذارند و يکي از وام‌هاي قرض‌الحسنه يا تسهيلات مرابحه (جعاله) بانک کارگشايي را در کوتاه‌ترين زمان ممکن دريافت کنند.

بانک کارگشايي در حال حاضر تسهيلات خرد مرابحه (جعاله) رفع احتياجات ضروري را با سقف فردي و بدون ميانگين مانده حساب تا 200 ميليون ريال و وام قرض الحسنه را با سقف فردي تا 50 ميليون ريال به ترتيب در قبال ترهين 60 و 25 گرم طلا، جواهرات و مسکوکات، توسط 13شعبه و 42 دايره فعال در سراسر کشور به متقاضيان پرداخت مي کند.

همچنين اين بانک در طرحي جديد به منظور پاسخگويي مطلوب و فوري به نيازهاي خرد مالي متقاضيان و تسهيل و روانسازي اعطاي تسهيلات مرابحه با احتساب ميانگين مانده حساب شش ماهه مشتري نزد بانک کارگشايي به ترتيب از 5 الي 20 درصد از کل مبلغ وام را با ترهين 50 تا 20 گرم طلاي ساخته شده تا سقف 200 ميليون ريال تسهيلات مرابحه اعطا مي نمايد.

اين وام، يکي از راحت‌ترين وام‌هايي است که هر متقاضي‌ مي‌تواند دريافت کند و نيازي به پرداخت ماهانه اقساط ندارد.

تسهيلات بانک کارگشايي با حداقل زمان و بدون ضامن راهي است تا بانک در مواقع ضروري براي هزينه درمان، کمک هزينه تحصيلي، تهيه جهيزيه، وديعه مسکن و... در کنار مشتريان خود باشد.

خدمات ريالي (افتتاح انواع سپرده) ، توديع و نگهداري طلا، جواهرات و مسکوکات، واگذاري صندوق امانت به مشتريان و ... از ديگر خدمات بانک کارگشايي است.

لازم به ذکر است، توثيق طلا به عنوان تضمين وام دريافتي از تمامي شعب بانک ملي امکان پذير است به طوري که متقاضيان اعتباري شعب بانک ملي مي توانند با توثيق طلاي ساخته شده و جواهرات و مسکوکات نزد بانک کارگشايي، به جاي ضمانت شخص ثالث از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.

بانک کارگشايي با محور قراردادن مباني بانکداري اسلامي با تمام توان و با تجهيز و بكارگيري منابع مالي و با تلاش هاي گسترده به عنوان پيش آهنگ تحول در گره گشايي مردم سهيم و منشا خير و برکت است.

  • برچسب ها