امروز : دهم اسفند ماه سال 1402
image بانک

حمايت از فعالان صنعت دارو سازي را وظيفه اي مهم مي دانيم/ بهره مندي بيش از ?? شرکت دارويي از حمايت هاي بانک شهر


معاون اعتبارات و بانکداري شرکتي بانک شهر با تاکيد بر اينکه طي سال هاي اخير همواره حمايت از فعالان صنعت داروسازي را وظيفه مهم براي خود دانسته ايم، گفت: از ابتداي سال جاري بيش از ?? شرکت دارويي از حمايت بانک شهر برخوردار شده اند.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومي بانک شهر، سيد مهدي رضايي با بيان اينکه ارائه خدمات مختلف پولي و مالي و همچنين پرداخت تسهيلات به شرکت هاي دارويي از سوي بانک شهر در ? ماهه ابتدايي سال جاري به نسبت سال گذشته افزايش چشمگيري داشته است، تصريح کرد: در همين راستا تنها بيش از ?? هزار ميليارد ريال تسهيلات در اين بازه زماني به شرکت هاي مختلف داروسازي پرداخت کرده ايم.
رضايي با اشاره به گسترش چتر حمايتي بانک شهر براي حوزه درمان و سلامت کشور به خصوص صنعت داروسازي که تحت ظالمانه ترين تحريم ها قرار دارد، عنوان کرد:نگاهي به عملکرد بانک شهر در کمک به فعالان حوزه تأمين دارو و درمان نشان مي‌دهد که اين بانک توانسته است خود را به‌عنوان يکي از حاميان مهم اين صنعت معرفي کند.
معاون اعتبارات و بانکداري شرکتي بانک شهر خاطرنشان ساخت: شرکت هاي دارويي مي توانند به منظور واردات دارو، تامين مواد اوليه و تجهيزات، رفع مسائل و مشکلات خود، از ظرفيت تامين مالي زنجيره توليد و ابزارها و شيوه‌هاي مربوط به اين نوع تامين مالي از جمله اوراق گام استفاده کنند.

  • برچسب ها