صورت‌های مالی سال منتهی به ۳۰ دیماه ۱۴۰۲ به تصویب سهامداران رسید

صورت‌های مالی سال منتهی به ۳۰ دیماه ۱۴۰۲ به تصویب سهامداران رسید

به گزارش روابط عمومی پرداخت نوین مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت ساعت 13 روز دوشنبه 21 اسفند ماه با حضور اکثریت سهامداران، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت و نماینده حسابرس مستقل و بازرس قانونی در سالن همایش‌های شرکت پرداخت نوین، به ریاست سرکار خانم معصومه ملاصالحی مدیر سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک اقتصاد نوین برگزار شد.

در ابتدای جلسه، گزارش هیئت مدیره به مجمع در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد شرکت در سال مالی ۱۴۰۲ از سوی امین مطیعی مدیرعامل پرداخت نوین، ارائه شد.
امین مطیعی با بیان دستاوردهای شرکت از جمله افزایش ۹۶ درصدی درآمدهای عملیاتی که منجر به رشد ۱۰۴ درصدی سود عملیاتی شده، در ادامه با ذکر رشد بی‌سابقه در شاخص‌های مهم و قابل توجه صنعت پرداخت به استناد به گزارشات بانک مرکزی جمهوری اسلامی و شرکت شاپرک اضافه کرد: کسب رتبه‌های نخست در شاخص‌های رشد مبلغ کارتخوان، تعداد کارتخوان‌های فعال سیستمی، تعداد کارتخوان‌های تراکنش‌دار  و همچنین دستیابی به سهم بازار ۵ درصد تنها بخشی از مهم‌‎ترین دستاوردهای پرداخت نوین در سال ۱۴۰۲ بوده است.
مطیعی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به برنامه‌های آتی پرداخت نوین در حوزه‌های مختلف صنعت پرداخت الکترونیک افزود: ایجاد خود اتکایی مالی، افزایش و گسترش خدمات با ایجاد دفاتر و نمایندگی‌ها در سراسر ایران، توسعه، بهینه سازی و ارتقا زیر ساخت‌ها و بومی‌سازی تخصص تعمیرات و تولید کارتخوان بخشی از برنامه‌ی این شرکت برای سال آتی خواهد بود.
مجمع پس از استماع گزارش هیئت مدیره، گزارش حسابرس و بحث و بررسی پیرامون دستور جلسه، در خصوص صورت‌های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰ دی ۱۴۰۲ را با اکثریت آراء تصویب کردند.
برابر مصوبه مجمع مقرر شد  پس از کسر مبالغ مربوط به اندوخته قانونی از سود شرکت، در راستای رعایت مفاد ماده ۹۰ لایحه اصلاحی قانون تجارت، مبلغ ۳۸۴ میلیارد ریال سود خالص به شرح ۱۰۸ ریال به ازای هر سهم به عنوان سود نقدی بین سهامداران تقسیم و ما بقی به حساب سود انباشته انتقال یابد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=9800

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها