مجمع عمومی عادی سالیانه تاپکیش برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه تاپکیش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش (تاپکیش)، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش روز شنبه ۲۶ اسفند ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن اجتماعات ساختمان ادارات بانک پارسیان با حضور ۷۲.۸۹ درصد از سهامداران برگزار شد

در ابتدای جلسه نوید غلامی، مدیرعامل تاپکیش گزارشی از فعالیت‌های شرکت در سال ۱۴۰۲ ارائه کرد.
مدیرعامل تاپکیش گفت: این شرکت در سال ۸۷ با سرمایه اولیه ۱۰ میلیون ریال تاسیس شد پس از آن پنج افزایش سرمایه داشت که سرمایه شرکت را به ۱۸۰ میلیارد رسانده است و از سال ۹۷ وارد بورس شد.
وی اضافه کرد: گروه داده‌پردازی پارسیان ۵۲.۹۷ درصد، تجارت الکترونیک پارسیان با ۱۴.۹۲ درصد، و سهامداران دیگر حدود ۳۲ درصد سهام تاپیکش را در اختیار دارند. همچنین ۲۳.۱۹ درصد را سهامداران حقیقی و ۷۶.۸۱ درصد را سهامداران حقوقی تشکیل می‌دهند.
مدیرعامل تاپکیش درباره سهام شرکت تاپکیش نیز عنوان کرد: درصد شناوری سهم شرکت ۲۶.۵۸ درصد بوده است، ۲۰۴ روز نماد در بازار معامله شد و قیمت سهام شرکت از ابتدای سال مالی گذشته ۹۳۸۰ ریال بوده که در انتهای سال مالی به ۱۳۵۰۰ ریال است. ارزش بازار شرکت نیز در ابتدای سال ۱.۴ همت بود که در پایان به ۲.۴ همت رسید.
وی همچنین با اشاره دیگر فعالیت‌های شرکت گفت: امسال توانستیم سطح پایداری ATMها را از ۷۳ درصد به ۹۳ درصد برسانیم
پس از آن بازرس قانونی و حسابرس شرکت نیز گزارش سالانه بازرسی تاپکیش را ارائه داد.
در ادامه مجمع با موافقت سهامداران صورت‌های مالی منتهی به ۱۴۰۲ تصویب شد، و با تایید سهامداران شرکت، ۲۶۰ ریال به ازای هر سهم، معادل ۴۰ درصد سود سال مالی ۱۴۰۲ میان سهامداران تقسیم می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=9804

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها