مدیرعامل جدید شاپرک معرفی شد

مدیرعامل جدید شاپرک معرفی شد

"سید امیرحسین شبیری" در اولین جلسه هیات‌مدیره جدید شرکت شاپرک به‌عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد.

به گزارش بانک امروز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، این جلسه با حضور “مهران محرمیان” معاون فناوری های نوین بانک مرکزی و “علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک و اعضای جدید هیات مدیره شاپرک تشکیل شد.

شبیری که پیش از این سرپرست شرکت شاپرک بود با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت در بهمن ماه سال گذشته، اظهار داشت: در این مجمع اعضای جدید هیات مدیره انتخاب و اولین جلسه نیز به صورت رسمی برگزار شد.

زمان نوآوری در شبکه پرداخت فرا رسید

“مهران محرمیان” معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در این جلسه، گفت: با توجه به ترکیب جدید هیات مدیره شرکت شاپرک باید منتظر تحولات مثبتی در این شرکت باشیم تا کار ارزشمندی که در سال های گذشته در شاپرک انجام شده، ارتقا یابد.

وی، نظارت و نوآوری را فلسفه تاسیس شاپرک عنوان کرد و افزود: با توجه به تحولات اخیر زمان نوآوری در شبکه پرداخت فرا رسیده است.

محرمیان، اصلاح نظام کارمزد را از چالش های صنعت پرداخت دانست و خاطر نشان کرد: بخش عمده ای از آن در سال گذشته انجام شده و امیدواریم بخش باقی مانده نیز در سال جاری انجام شود.

معاون بانک مرکزی با تاکید براهمیت ارتقا نظارت در شبکه پرداخت، خاطرنشان کرد: با نظارت بیشترو کاهش تخلفات باید فضا را برای شفافیت کسب و کارها ارتقا داد.

وی، اجرایی شدن هر چه بهتر کهربا و … را برای ارتقا سطح خدمات ضروری دانست و گفت: باید از نوآوری های جدید در سطح شبکه پرداخت استفاده کرد.

تحقق شعار سال با افزایش نظارت ها

در ادامه این نشست، “علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده مجامع شرکت ها از جمله شاپرک به صورت منظم و در زمان تعیین شده برگزار و ضمن تصویب عملکرد و صورت های مالی، اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.

وی، ضمن خوشامد به نمایندگان جدید بانک های ملت و صادرات به اهتمام ویژه برای تحقق استراتژی ها و ماموریت های تعیین شده تاکید کرد.

ماهیار با اشاره به نام گذاری سال جاری “جهش تولید با مشارکت مردم ” توسط مقام معظم رهبری ادامه داد: شرکت شاپرک با ارتقا بخش نظارت می تواند در تحقق این شعار نقش مهمی را ایفا کند.

یادآور می شود، مرتضی اثباتی رییس هیات مدیره، رستم شاه‌ گشتاسبی نایب رییس هیات مدیره، ژان صیاد عضو هیات مدیره، سیدمجتبی صالحی عضو هیات مدیره و سید امیرحسین شبیری مدیرعامل شاپرک شدند.

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10203

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها