پیام تسلیت رئیس شورای هماهنگی بانک ها در پی شهادت ریاست جمهوری

دکتر ابوالفضل نجار زاده رئیس شورای هماهنگی بانک ها، طی پیامی ضایعه تأسف بار سقوط بالگرد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان را که منجر به شهادت ایشان در مسیر خدمت به مردم ایران شد به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش بانک امروز، متن پیام تسلیت رئیس شورای هماهنگی بانک ها به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون با تأسف و اندوه خبر شهادت ریاست فقید جمهوری اسلامی ایران آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و تیم همراه ایشان مایه تألم خاطر و اندوه رهبر معظم انقلاب و مردم آزاده و شریف ایران شد.

شهید آیت الله رییسی همواره دغدغه پیشرفت و توسعه ایران اسلامی و حمایت از محرومان را داشت و در این راه خالصانه و صادقانه قدم برداشت تا در راه خدمت به مردم ایران به درجه رفیع شهادت نائل شد.

این ضایعه اسفناک مایه‌ی تألّم خاطر همه‌ی کسانی است که برای خدمت به مردم ایران از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. شهادت ایشان و تیم همراه، قلب مردم ایران را جریحه دار کرده است و قطعاً خدمات ایشان در جهت اعتلای کشور از یاد ها فراموش نخواهد شد.

اینجانب شهادت ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و خادم مردم ایران را به پیشگاه مقام معظم رهبری و همه مردم ایران تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان و همراهانشان علو درجات و برای خانواده مرحومان صبر جمیل خواستارم.

ابوالفضل نجارزاده رئیس شورای هماهنگی بانک ها

سی و یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10576

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها