انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بانک شهر

انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بانک شهر

سید محمدمهدی احمدی، حسام حبیب‌اله، وحید محمدرضاخانی، برات کریمی، جواد عطاران، مهدی میرزامحمدی و رضا یاری‌فرد به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره بانک شهر و یزدان سیف و رحیم طاهری به عنوان اعضای علی‌البدل معرفی شدند.

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک شهر طی مراسمی با حضور حداکثری سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بیش از ۷۳ درصدی سهامداران برگزار شد؛ اعضای جدید هیات مدیره بانک شهر با رای مستقیم سهامداران انتخاب شدند.

لطف الله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و رئیس مجمع در این جلسه با قدردانی از زحمات تمامی ارکان بانک شهر و با اشاره به رعایت کامل ضوابط و مقررات بانک مرکزی و سازمان بورس در برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده این بانک، گفت: تمامی افراد معرفی شده برای حضور در ترکیب هیات مدیره جدید در مصاحبه‌های تخصصی و آزمون های بانک مرکزی شرکت کرده و تاییدیه این بانک را دریافت کرده‌اند.

فروزنده گفت: بانک شهر طی سال‌های اخیر در تمامی حوزه‌ها پیشرفت‌های مهمی را کسب کرده و امیدواریم در دوره آتی و معرفی اعضای جدید هیات مدیره شاهد تحول و شکوفایی بیشتر در این بانک باشیم.

در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک شهر که با دستور جلسه “انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیأت مدیره” برگزار شد، سید محمدمهدی احمدی، حسام حبیب‌اله، وحید محمدرضاخانی، برات کریمی، جواد عطاران، مهدی میرزامحمدی و رضا یاری‌فرد به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره بانک شهر و یزدان سیف و رحیم طاهری به عنوان اعضای علی‌البدل معرفی شدند.

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10459

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها