سال پرفروغ ارتباط فردا / ۱۴۰۳ «فردایی» روشن‌تر خواهد بود

مراسم سالگرد شرکت ارتباط فردا با پیام صعود به فردا برگزار شد.

سال پرفروغ ارتباط فردا / ۱۴۰۳ «فردایی» روشن‌تر خواهد بود

به گزارش روابط عمومی ارتباط فردا، مراسم سالگرد تاسیس شرکت ارتباط فردا با سخنرانی دکتر حمید بنائیان ، معاون فناوری اطلاعات بانک آینده آغاز و در ادامه مسعود وکیلی‌نیا مدیرعامل این شرکت پس از خوش‌آمدگویی و تشکر از همکاران و میهمانان به ارائه گزارشی در مورد عملکرد شرکت در سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های شرکت برای سال آینده پرداخت.

وی درباره مهم‌ترین اهداف سال ۱۴۰۲ ارتباط فردا اظهار داشت: بازاریابی درگاه‌های پرداخت اینترنتی، توسعه سرویس‌های خدمات مالی باز، توسعه کمی و کیفی کارت‌های پیش‌پرداخت، یکپارچه‌سازی آبانک، بهینه‌سازی شبکه‌های دستگاه خودپرداز، تعریف سرویس‌های جدید پرداخت، پیگیری اقدامات جهت ورود به بازار سرمایه اهداف ما در سال جاری بود.

مدیرعامل ارتباط فردا با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ سود عملیاتی شرکت نسبت به سال ۱۴۰۱، بیش از ۸۰ درصد رشد داشته است؛ گفت: در نیمه نخست امسال توانستیم ۱۴۰ درصد رشد سود خالص نسبت به مدت مشابه سال گذشته را ثبت کنیم.
وکیلی ‌نیا با بیان اینکه پشتکار و تخصص همکارانم عامل اصلی موفقیت‌های ارتباط فردا بوده است، اظهار داشت: ۴۱۹ نفر در مجموعه ارتباط فردا مشغول به کار هستند. وی با اشاره به برخی دیگر از موفقیت‌های ارتباط فردا در سال جاری گفت: در سال ۱۴۰۲ توانستیم حدود ۱۰۰ درصد رشد در جذب منابع ریالی ایجاد کنیم.
مدیرعامل ارتباط فردا درباره جزئیات فعالیت‌های زیرمجموعه‌های شرکت بیان کرد: تعداد کاربران آبانک رشد ۲۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. وی به انتخاب آبانک به عنوان محصول برتر فینتکس در نمایشگاه تراکنش ایران به عنوان دیگر دستاورد مهم ۱۴۰۲ ارتباط فردا اشاره کرد و گفت: همچنین آبانک در رویداد عصر تراکنش جایزه «محصول منتخب» به انتخاب کاربران و خبرگان صنعت بانکداری را کسب کرد.
همچنین همراه کارت که با ۲۱ میلیون نفر کاربر دومین اپلیکیشن پرداخت کشور است و بیش از ۲۰ درصد کارت به کارت‌های موبایلی کشور از طریق همراه کارت انجام می‌شود. وکیلی نیا درباره دیگر خدمات ارتباط نیز اظهار داشت: شاهد بیش از ۸۰ درصد رشد در بهین فردا در جذب منابع بودیم، در خصوص فینوتک، درآمدهای عملیاتی ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته بیش از سه برابر رشد داشته است. مبلغ تراکنش‌های تراکنش درگاه‌های پرداخت نیز بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافته است. مدیرعامل ارتباط فردا با اشاره به اینکه این شرکت برای سال جدید برنامه‌های در حوزه پرداخت دارد، اظهار داشت: برای پذیرش همراه‌کارت، ایران کارت و فینوتک در فرابورس ایران برنامه داریم همچنین در نظر داریم همراه کارت را به یک پلتفرم با ارائه سرویس‌های متنوع تبدیل کنیم.

این مراسم با گفتگویی صمیمانه و جذاب با الهام رمضانی فاتح قله کوه اورست درباره سختی‌های صعود به قله ادامه پیدا کرد و در نهایت خانواده ارتباط فردا با گرفتن عکس یادگاری جشن ۱۳ سالگی شرکت را گرامی داشتند .

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=9789

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها