معاونت عملیات؛ بازوی اجرایی توسعه سپهر

معاونت عملیات؛ بازوی اجرایی توسعه سپهر

معاونت عملیات شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در نیمه دوم سال 1401 با تمرکز بر تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، تغییر شاخص های کلیدی، تغییرات ساختاری در تمامی سطوح و... دوران تحول و رشد خود را آغاز نمود.

به گزارش بانک امروز،  در گفت و‌گویی با امیر امیدوار، معاون عملیات شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، به بازآفرینی رویه های عملکردی این واحد در سال گذشته و برنامه های سال جاری پرداختیم.

معاونت عملیات شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ با تمرکز بر تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، تغییر شاخص های کلیدی، تغییرات ساختاری در تمامی سطوح و… دوران تحول و رشد خود را آغاز نمود. شرکت پرداخت الکترونیک سپهر از ابتدای سال ۱۴۰۲ بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک در شاخص رشد تعداد دستگاه کارتخوان فروشگاهی ۷ ماه رتبه اول و ۳ ماه رتبه دوم و در شاخص رشد مبلغ تراکنش دستگاه های کارتخوان فروشگاهی برای ۵ ماه رتبه اول و ۳ ماه رتبه دوم را تجربه نموده است که با بهره مندی از ۳۶ دفتر و ۴ باجه فعال و خدمات رسانی ۷۰۰ نیروی مجرب صنعت پرداخت مستقر در واحد عملیات توانسته است رشد پایدار و سودآوری بی بدیل در سال های فعالیت این شرکت را میسر نماید. برنامه ریزی در جذب بازارهای جدید، تجربه رضایت بخش از خدمات رسانی به مشتریان، بازبینی و چابک سازی فرآیند های عملیاتی و افزایش تعامل با بانکهای طرف قرارداد از برنامه های سال آتی واحد عملیات میباشد. همچنین به پاس قدردانی از همراهی پذیرندگان وفادار و همچنین پرسنل ارزشمند جشنواره های متعدد پذیرندگان و پرسنل در سال ۱۴۰۲ برگزار گردید که در سال ۱۴۰۳ نیز ادامه دار خواهد بود.

دریافت رضایت نامه ها و تقدیر نامه های متعدد از تمامی ذی نفعان خدمات در سال ۱۴۰۲ از دیگر افتخارات معاونت عملیات شرکت سپهر بوده که موجب در خواست های انعقاد قرارداد پشتیبانی دستگاه کارتخوان از سوی بانک های مطرح کشور گردیده است، این امر افزایش هرچه بیشتر انگیزه تیم را در برداشته است و به لطف خداوند متعال رشد روزافزون در سال ۱۴۰۳ را شاهد خواهیم بود

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10192

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها