جشنواره پذیرنده ملی برگزار می شود

جشنواره پذیرنده ملی برگزار می شود

با شرکت در  از جوایز و بسته های تشویقی، خدماتی این جشنواره بهره مند شوید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند تا پرداخت‌های بالای ۲۰۰ هزار تومانی خود را از طریق ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن‌های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام دهند و به این ترتیب با شرکت در قرعه کشی  از جوایز متنوع آن بهره مند شوند.

برای شرکت در جشنواره پذیرنده ملی باید پرداخت‌های بالای ۲۰۰ هزار تومانی از طریق ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن‌های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام شود.

در این جشنواره ۹۵ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای دارندگان کارت های تمامی بانک ها که در این جشنواره شرکت می کنند، در نظر گرفته شده است.

همه دارندگان کارت بانکی، با هر یک از کارت‌های فعال خود در شبکه بانکی می توانند شانس خود را برای برنده شدن ۹۵ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی در صورت خرید از طریق کارت‌خوان بانک‌ملی(سداد)؛ به قید قرعه با کسب حداقل ۲ امتیاز، (هر ۱۰۰ هزار تومان یک امتیاز) در هر ماه امتحان کنند.

همچنین کسبه و دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می توانند با حداقل ۳۰ میلیون تومان تراکنش ماهانه از طریق دستگاه POS در این جشنواره شرکت کنند.در این بخش برای دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران که سقف ۳۰ میلیون تومانی ماهانه را پر کرده باشند تسهیلات ویژه تا سقف ۵۰ میلیارد ریال با نرخ مصوب و یا تسهیلات  ۲ میلیارد ریالی بدون سود و کارمزد  و هر ماه ۱۰ کمک ‌هزینه ۱۰ میلیارد ‌ریالی خرید خودرو به قید قرعه (هر ۱ میلیون تومان ۱ امتیاز )،در نظر گرفته شده است که به قید قرعه به آنها تعلق می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه خبر:

https://bankemruz.ir/?p=10334

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

آخرین اخبار

تصویر روز:

داغ ترین ها